Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentősöknél (mentőápolók) is...

Mentősöknél (mentőápolók) is van diploma és nyelvvizsgapótlék, vagy az csak a rendőröknél és a katonáknál van?

Figyelt kérdés

Tehát, ha diplomával és nyelvvizsgával elvégeznék egy mentőápoló képzést (sima szakképzést, olyat, ami nem ad diplomát), akkor magasabb lenne a fizetésem, mintha ugyanezzel a képzéssel helyezkednék el diploma nélkül? Azt hallottam, hogy a rendőröknél és a katonáknál van ilyen diplomapótlék, mentősökről nem hallottam semmit, náluk mi a helyzet ilyen téren?


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. jún. 23. 18:54
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mentősöknél nem tudom hogy van, de egészségügyben nincs ilyen, a szakképesítéstől függően kapsz bértábla szerinti fizetést és ennyi. Az, hogy mellette van-e diploma, nyelvvizsga, akármi, nem számít, anno a nyelvvizsga pótlékot is elvették.
2021. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!