Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sopronban van valahol lehetősé...

Sopronban van valahol lehetőség benőtt köröm lézeres kezelésére bódítással?

Figyelt kérdés

Egy ideje küzdök vele, régen lekapták az egész körmömet. Pár éve pedikűrre járok. Mindig szépen kiszedi,de sajnos volt egy kihagyott három hetem,ami alatt brutálisan begyulladt. Jelenleg bevésni se tudja,mert a körmöm tetejénél kezdődik a vad hús. Most gyulladáscsökkentőzöm,ha legközelebb sem sikerül hozzá nyúlni el kell mennem. Viszont rettegek a tűtől, mivel egyszer már átéltem. Olvastam,hogy vannak fájdalommentes érzéstelenítések, vagy bódítás. Sopron környékén,ha tud valaki ilyet ajánlani, örülnék,mert egyedül a Papp klinikát találtam,de ott sem látom,hogy lenne lehetőség ilyenre.

Tud valaki itt Sopron környékén?



2021. jún. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni sajnos nem tudok, de van egy csoport az FB-n 10000 taggal, Soproni kérdezz-felelek néven, sok-sok segítő emberrel. Hátha tud ott valaki mondani.
2021. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tagja vagyok,csak nem igazán írnék ki személyes problémát. :)
2021. jún. 24. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az admint, ő szokott kitenni anoním kérdést.
2021. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerült kikapni, Úgyhogy nem kell elmennem műtétre.:))
2021. júl. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!