Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma megyek a 2. Pfizer oltásomr...

Ma megyek a 2. Pfizer oltásomra, viszont kicsit félek elmenni. Az első után szerencsére nem volt semmilyen mellékhatás sem. Csak sok mindent olvasgattam neten, hogy szívizomgyulladást okozhat. Ti mit javasolnátok nekem? 21F

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, sajnos Én is sokat olvastam erről mostanában. Nekem is még csak 1 volt meg, a másodikon pedig eléggé erősen gondolkozok.. jelenleg a nem megyek el felé húzok inkább, de nekem még van közel 1 hónapon. 24N
2021. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
En a masodiktol masnap olyan sz*rul voltam, hogy 24 oran keresztul aludtam...
2021. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

2! Ezt jó tudni, általában egyedül vagyok otthon egész nap az 1 éves kis fiammal, esetleg ha úgy döntök majd, hogy menjen a 2. akkor lehet nem hülye ötlet ha más is otthon lesz.

1 voltam

2021. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ma kaptam a 2.-at, semmit nem érzek. (Ahogy az 1.után sem)
2021. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso utan 2 napig fajt a vallam. Azon kivul semmi mas. Masodikat penteken kaptam. Aznap este faradt voltam nagyon. Masnap reggel kb. Mindenem fajt. Ma mar nem veszes, de ilyen hullamokban meg ram tor ez a faradtsag, meg izomfajdalom. Remelem elmulik gyorsan.
2021. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első oltás után vegtagfajdalom, gyengeség, oltás helyén karfájdalom 2 napig. Tegnap kaptam a másodikat, na ez ledöntött. Vegtagfajdalom enyhébb, viszont tegnap erős fejfájás, szédülés, és szapora pulzus, gyengeség. Ma dolgozni sem tudtam menni, gyenge vagyok, időnként még szédülök, és a pulzusom is hol fent, hol lent. 🙄 Remélem hamar rendeződik. 39N
2021. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es, szerintem nem kell tőle félned, mivel nő vagy. A kérdező aggodalma jogosabb, mert elsősorban fiatal férfiaknál jelentkezik a szívizomgyulladás. Az Usában 436000 beoltott (férfi) katonából 23-nál jelentkezett a szívizomgyulladás, ez több volt, mint amire számítottak (25 év volt az átlagéletkoruk).

Nőként én inkább az Astrazenecától (meg a Johnson & Johnson-tól) félnék.

2021. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!