Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Törökszentmiklós sztk ha...

Törökszentmiklós sztk ha fizetve van a TB-m kell fizetni külön a fogászati ellátásért?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy milyen ellátást veszel igénybe - van, ami ingyenes -, de igen, nagy valószínűséggel fizetni kell.
2021. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ma már szinte semmi se ingyenes, így vagy úgy de fizetni kell mindenért.
2021. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak a fog megtartó kezelések ingyenesek.
2021. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Húzás, tömés, gyökérkezelés, fogkő eltávolítás ingyenes.
2021. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha még itt is fizetni kell ezekért akkor megéri fizetni a TB-t. Totál megeri.


Egyébként most akkor a fogHúzás fog"megtartó" kezelésnek számít? Mert #3azt írja csak azok ingyenesek, #4 felsorolt pár dolgot es a fogHúzást nem igazán értem.


Köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 2. 14:33
 6/15 anonim ***** válasza:
A húzás természetesen nem fogmegtartó kezelés, de ennek ellenére ingyenes. Ez tuti, nekem pont ma húzták. (#4)
2021. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi!
2021. júl. 2. 16:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Azoknak is akik nem Miklósiak?
2021. júl. 2. 17:47
 9/15 anonim ***** válasza:

#8: Az ország másik végében lakom, ez egységes.

Ott ingyenes, ahová a lakóhelyed szerint tartozol. Tehát sokszor a város sem elég, az is számít, melyik utcában laksz.

Elméletileg másik körzetben lakót is fogadhatnak támogatott alapon, de a gyakorlatban ez nem jellemző, mivel eléggé alul vannak finanszírozva. (#6)

2021. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor hogyha mondjuk egy kisvárosban/faluban lakom, ahol a fogorvos csak hónapok múlvára tudna időpontot adni, szóval inkább egyeztetek az SZTKban, ott fizetnem kell érte valószínűleg... Ha jól értem?
2021. júl. 2. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!