Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Összenőtt lábujjat műtöttek...

Összenőtt lábujjat műtöttek már valakinek felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Csak a bőr van összenőve, szerencsére a csont nincs. Második és harmadik lábujjamon van, kb a feléig, szóval észrevehető és iszonyatosan szégyellem. Sajnos gyerekkoromban nem műttettek meg, azóta gyűlölöm a lábam, nem szeretném tovább halogatni.

Árakat, tapasztalatokat is szívesen fogadok!



2021. júl. 7. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a tb is megcsinálja.
2021. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok segiteni. Viszont no vagyok, ilyen labujjakkal. Nekem nem okozott kulonosebb gondot, meg a melleimet utaltam. Furcsa modon ugy nottem fel, hogy termeszetesnek talaltam a labam, es talan emiatt, soha senki nem csufolt, otven ev alatt maximum ketszer kerdeztek ra. De ami meg fontosabb. Ferfiaknak tetszettem, odavoltak, es egyszeruen tenyleg nem volt tenyezo. Meg valahogy bunko bameszkodo emberek sem bamultak meg soha buszon. Igaz, sokat szamit, hogy tenyleg pont ezt a hibam leszartam.

Ea tudom, magad miatt szeretned, ertem.

2021. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
Első körben megkérdezném a háziorvosomat, hogy ad-e beutalót sebészetre, mert akkor ingyenes, ha állami helyre mész. Ez egy kis műtét, nagyon hamar megvan és gyorsan meggyógyul.
2021. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szégyelli akkor szégyelli. Márcsak azt nem értem hogy miért van kímélve a kérdés mivel tudtommal is támogatja a TB. Háziorvoshoz kellene menni aki beutal.
2021. aug. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!