Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvosnál szoktak indoklás...

Háziorvosnál szoktak indoklás nélkül vérvételt csináltatni?

Figyelt kérdés

Nem voltam még sem a háziorvosomnál sem pedig vérvételen. Bizonyos időközönként ajánlott a vérvétel?

Szokott ilyet csinálni a háziorvos magától is vagy rá kell erőltetni?



2021. júl. 8. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem szoktak. Vagy te kéred meg rá, hogy írjon ki labort, vagy a panaszaid alapján ő felajánlja, hogy jó lenne labort nézetni. Erőszakkal senkit nem szúrnak meg.
2021. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Időnként érdemes egy labor,nekem szokott kérni a dokim akkor is ha semmi sem indokolja.

Én meg örülök,nem kell megvárni mindig hogy tünet legyen,pl egy jó kis vérszegénység.

Rákszűrésre is rendszeresen járok nem várom hogy bármi indok legyen.

Vérképből sok minden kiderül,kérd a dokidtól.

2021. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Amikor még nem jártam rendszeresen, volt, hogy mondta a háziorvos, hogy látja, hogy elég régen voltam, ideje lenne lassan menni.
2021. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is el szoktam menni ilyenekre kb félévente. Jobb kiszűrni és idejében rájönni ha pl vérszegény vagyok, vagy bármi.
2021. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Az én háziorvosom szerint évente egyszer ajánlott egy teljes vérképet csináltatni.
2021. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!