Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SZTK, ahhoz, hogy bejussak a...

SZTK, ahhoz, hogy bejussak a szeméhez, még mindig időpont kell, vagy sorszám és majd sorra kerülök valamikor?

Figyelt kérdés

A bal szemem alatt már egy ideje van egy kis dudorszerű valami, de az előző (előtti?) évben is ott volt. El is mentem megnézetni, semmi életveszélyes, de mivel nyár volt, azt mondták, hogy nem szedik ki, és további nem is volt, mehettem isten hírével. Aha. Adták rá semmit nem érő kenőcsöt, váltsam ki. Aztán idővel magától lement. Azonban újra előjött, de tegnap észre vettem, hogy az alap kicsi dudorszerűség mellett egy új van! Látok, nem fáj, de baromi zavaró, és nem tudom, miért lett kettő.


Vírus előtt elég volt sorszám, aztán következtem valamikor. Vírus után, apám 1 hónappal későbbre kapott időpontot, hogy megnézzék a szemét. Most meg nem tudom, mi az igazság, melyikre számíthatok.


2021. júl. 11. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!