Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iküreg gyulladásról információ?

Iküreg gyulladásról információ?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam kórházban el nem múló fejfájás és fülzúgás miatt.

Meg lett az MRI vizsgálat nagy nehezen és annyit mondtak, hogy negatív, valami "kis" gyulladás van az iküregben. Nem is verték nagy dobra. Így én egy hét eredménytelenség után hazajöttem.


Itthon átnéztem az MRI papírom.

Sinus spheniodalis ( iküreg gyulladás). Okozhat fejfájást, oké.

Egy magán füll-orr gégésztől kaptam rá orr sprayt, hogy majd az kitisztítja. Hát semmi.

Hétfőn viszont elmentünk egy neurológushoz, aki javasolt egy CT és ha ez az iküreg gyulladás fenn áll akkor szóba jöhet a műtét. És még azt is mondta, hogy a fülzúgás is lehet emiatt van.


Mondta, hogy ez viszonylag ritka betegség, de egy évben azért van jó pár darab az országban.


Valakinek esetleg volt már ilyen betegsége, műtéte?

Vagy valaki aki több mindent tud róla?


17/F



#fejfájás #fülzúgás #sinus shpeniodalis #iküreg gyulladás
2021. júl. 15. 10:51
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igaza van az orvosoknak, valójában mindegyik eset fennállhat. Nyilván először konzervatív kezelést kell alkalmazni és, ha az nem válik be, a panaszok súlyosbodnak, akkor műtét is szóba jöhet.
2021. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Szerintem ez megtörtént. Azt elfelejtettem leírni, hogy az egy hét alatt jó sok infúziót kaptam és még csak egy picit sem segített.
2021. júl. 16. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

basszus...

17 évesen már izület gyulladásod van? :/

Ezt azonnal kezelni kell, normálisan.


Az izületeinkre mindennél jobban vigyáznunk kell. Reméljük nem gyulladt be nagyon, ha igen akkor lehet elbúcsúzhatsz attól hogy azzal a végtagoddal bármi megeröltetőt végezz

2021. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Nem mai poszt de hátha....lehet tudni mi történt? Nekem is ilyen panaszom van!

2023. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!