Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az EESZT oldalon az eReceptek...

Az EESZT oldalon az eReceptek között mikor jelenik meg?

Figyelt kérdés

A háziorvosommal kb 30 perce raktam le a telefont. Elvileg felírt antibiotikumost és catalflamot.


Mivel rosszul vagyok nem akarok elindulni a gyógyszertárba anélkül hogy biztosra tudnám hogy ezek ténylegesen felvannak írva, de az eeszt oldalán az eReceptek között nem jelenik meg.


Ez azt jelenti, hogy még sem sikerült felírnia? Rossz embernek írta fel vagy hasonló problémák sokasága miatt a háziorvosomat keressem fel?


Vagy ez normális mert kell egy kis idő a rendszernek, hogy betöltse?


(Gógyszertárban azt mondták hogy ők 3 percel a felírás után látják)


Csak azért teszem fel a kérdést ide, mert ha nem muszáj nem akarok alaptalanul zargatni a háziorvosom. Gondolom van elég baja a sok beteggel.



2021. júl. 22. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
1 órát kell várni nekem azt mondja mindig az orvosom és utána fog látszódni a rendszerben
2021. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, ahogy felírják azonnal megjelenik. Egyszerű a helyzet, még nem írta fel.
2021. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2# Máshol azt olvastam hogy kb félóra.


A gyógyszertárban tudom hogy szinte azonnal megjelenik, de lehet ezt portált annyiszor nem frissítik az adatbázisból, mert túl költséges lenne és nincs praktikus hozama.


Míg a gyógyszertári rendszernél nagyon fontos.


Mindegy már megjelent kb 30-40 perc késéssel és át is vettem.

2021. júl. 22. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!