Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki nem az oltópont által...

Aki nem az oltópont által megadott időben, hanem később kapta meg a 2. COVID oltást, hogy intézte?

Figyelt kérdés
Én még áprilisban kaptam az elsőt a várandósoltási kampány keretében. Megszültem, igényelném a másodikat. Háziorvos nem segít, mondván hogy nem tud Pfizert intézni. EESZT-ben nem tudok időpontot foglalni, mert csak az elsőre lehet. Ötlet?

2021. júl. 26. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a kórházat, ahol az elsőt kaptad.
2021. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Oltópont koordinátorát hívjad, ő segít
2021. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem találok oltópontokhoz telefonszámokat a neten. Anno a várandósoltáshoz beüzemeltek 6 telefonszámot arra az időre és eléggé messzire kellett menni. Most jó lenne, ha a lakóhelyemhez közel oltanának be, mert még nem tudok sokat állni, sétálni és a babát is állandóan szoptatni kell.
2021. júl. 26. 08:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A várandósként gondozó szülészedet, vagy a védőnődet kérdezném.

Szerintem meg kell találnod a legközelebbi oltópontot, Pfizer nem volt a háziorvosoknál területen korábban sem. A háziorvos azért tudhatja az oltópont elérhetőségét szerintem.

2021. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!