Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek ha valami bajom...

Mit tehetek ha valami bajom lett az oltástól?

Figyelt kérdés
Hosszabb ideje tartó fenálló mellékhatás és az orvosok nemtudnak mit vele kezdeni . Igy most kihez fordulhatok kártéritésért kit vonhatok felelősségre, ha egy életen át maradandò egészség károsodásom lett?

2021. júl. 26. 18:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%
Mi a károsodásod?
2021. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
Senkit. Nem tudom milyen oltást kaptál, de ezeket a mellékhatásokat be tudod jelenteni egyik gyógyszerészeti honlapon, keress rá, vagy a gyártó magyarországi forgalmazójánál.
2021. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
44%

Nem kérhetsz senkitől kártérítést, aláírtad hogy a saját felelősségedre oltatsz.

Mellesleg az oltásoknak nincs mellékhatása, maximum oltási reakció léphet fel, de az nem hosszútávú.

Plusz bizonyítani kéne laborban levett és sok pénzért kielemzett mintákkal, hogy az oltás okozott nálad valamit, ugyanis a tudományban nincs hit, csak tények, bizonyítékok. De még egyszer mondom, akkor sem mehetnél sehová pénzt kunyerálni mert aláírtad hogy tiéd a felelősség.

2021. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
35%
Amúgyis kamu
2021. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
35%
Aláírtad a beleegyező nyilatkozatot, mikor mentél felvenni az oltást, így sajnos semmit nem tudsz tenni. Én 3 hétig feküdtem az oltás után, mindenféle légzési nehézségem lett, fulladtam,izomfájdalom, láz, ilyesmik, folyamatosan beszéltem az orvosommal, azt mondta, sajnos "benne van a pakliban",vállaltam, amikor aláírtam a papírt, senki se kötelezett az oltás felvételére. Egy percig sem bánom ennek ellenére az oltást, beadatom a harmadikat is, ha kell, és nem a védettségi igazolvány miatt (utolsó utáni gondolatom volt a teraszozás vagy a mozi :D ) , hanem mert simán csak nem akarom elkapni a vírust.
2021. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Akkor ezek után hagyjam hogy ezt a szart a családomra rá kötelezzék?
2021. júl. 26. 20:05
 7/35 anonim ***** válasza:
45%

Érdekes, én semmilyen beleegyező nyilatkozatot nem írtam alá, legalábbis nem rémlik.

De mindegy is, mert tudtommal minden orvosi készítményt saját felelősségére alkalmaz az ember.

2021. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Ki kötelez bármit is? Senki nem tette kötelezővé az oltást, ezt azok mantrázzák, akiknek sírógörcse lett attól, hogy védettségi igazolvány kell a koncertekre meg éttermezni. Azt nem értem, hogy miért nem egyértelmű még mindig az, hogy erre senki se kötelezett, Te választottad, de azt még mindig nem írtad le, milyen maradandó károsodásod lett tőle.
2021. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%
Saját felelősség
2021. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
7, muszáj kitöltened a papírt amit adnak, és aláírni. Enélkül be sem oltanak.
2021. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!