Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a lehetősége annak a...

Mi a lehetősége annak a betegnek ,akit a szakrendelőben nem látnak el mert az orvosnak van magánrendelője.Ő az egyetlen gégész egy 20 ezer fős városban?

Figyelt kérdés

#SZTK-MAGÁNRENDELŐ
2021. júl. 27. 12:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselő.
2021. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Elmegy masik varosba akkor. En nem is a lakhelyemhez legkozelebbi ful-orr-gegeszetre szoktam menni, mert ott nem foglalkoznak a problemammal.
2021. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ombudsmannál panaszt tenni.
2021. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2/3.cSAK SAJNOS A SZOMSZÉD VÁROSOKBAN EL IS UTASÍTHATNAK,mivel van szakrendelő,ami semmire se jó.
2021. júl. 27. 13:02
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan hogyan történt ez a nem-ellátás...???? És honnan veszed, hogy azért, mert magánrendelője van...???


Mennyi ebből az igazság, és mennyi a konfabuláció?

2021. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi történt pontosan? Mentél volna mert (teszem azt) fáj a füled, ott meg közölték veled, hogy nincs időpont, nem is lesz, menj magánrendelésre?
2021. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szombathelyi lakosként ezért járok - csak mikor bajom van, kontrollra nem - Keszthelyre.

Elvileg országon belül - főleg magánban, de ez államira is igaz kell, hogy legyen - ha más megyébe/városba mész, mint ahol élsz (vagy ahova papíron be vagy jelentve) akkor is el kell látniuk.

Hovatovább sürgős, életmentő beavatkozást pedig külföldön is el kell végezni.

2021. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5/7 Sajnos fáj a fülem ,hónapok óta.VOLTAM a doktornál és elmondtam a panaszaimat,de kinevetett hogy semmi bajom nincs.tUDOMÁSOMRA JUTOTT HOGY EZ AZ ORVOS MAGÁNRENDELŐJÉBEN IS rendel.Úgy gondolja hogy ha nagy fájdalmaim vannak menjek a magán rendelőjébe.Tehát így szerez betegeket a magánrendelőjébe.Hogy hagyhatja ezt az állam?
2021. júl. 28. 09:59
 9/22 A kérdező kommentje:
1/8 A betegjogi képviselő nem törödik vele csak ha már nagy botrány van belőle?
2021. júl. 28. 10:02
 10/22 anonim ***** válasza:

Tehát puszta konfabuláció volt részedről, hogy azért nem látott el, mert magánrendelője van.


Üres hiszti, ahogy sejtettem....

2021. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!