Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi esélyem van eljutni...

Mennyi esélyem van eljutni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos elég komoly problémáim lettek, amivel sürgősen nőgyógyászhoz kéne mennem.

Mivel kisseb városok vesznek csak körül, nem olyan nagy a választék. A legtöbb rendelés lement ma és tegnap. Viszont találtam olyat, ami holnap lenne (magán), de mivel ma már nem illik telefonálnom oda, ezért kétségeket látok.

Ha holnap telefonálok reggel (szerda) akkor még aznak a 10 őrás kezdetű rendelésre van esélyem bekerülni?

Mit gondoltok?



2021. júl. 27. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rendelési ideje előtt egy órával hívtam, mondtam, hogy fáj, akkor épp rossz epizódom volt, mire odaértem 3 órával később, ez elmúlt természetesen...


orvos/emberfüggő. én is utolsó lettem így, de elvállalt

2021. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg ma még nyitva vannak akkor érdemes most odatelefonálni, ha nem akkor holnap nyitáskor.

Lehet esélyed rá, de számolj azzal, hogy sürgősségi díjat is felmászol az orvos.

2021. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg e-mail cimuk, amire irhatnal?
2021. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Uh, remélem akkor összejön. Köszönöm! :)

de, van e-mail címe az orvosnak, de van már egy olyan sejtésem, higy a reggeli hívásom majd hamarabb eljut oda, minthigy megnézné az üzenetet.

2021. júl. 27. 22:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: sajnos nem jött össze. Idő közben nyugdíjba vonult az orvos, az interneten ez pedig nem volt feltüntetve. :(
2021. júl. 28. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztk esetleg?
2021. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Augusztus közepéra adtak volna időpontot. De úgy tűnik sikerült megoldani. Találtam egy másik orvost. Ő holnap rendel, és tud is fogadni. :))
2021. júl. 28. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Halott orvosok is vannak fent...
2021. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!