Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek ha nem tud fogadni...

Hova menjek ha nem tud fogadni a bőrgyógyász?

Figyelt kérdés

Azt mondta akivel beszéltem telefonon, hogy 3 orvosból már csak 1 dolgozik ott, szeptember végéig televannak. Októberbe még nem tudják mi lesz, nem ad időpontot 2-3 hét múlva hívjam fel őket.

Nincs látható bajom, de az éves 1x kontrollhoz ragaszkodok.

A doktornő akihez jártam magánban rendel, de hát én is pénzből élek és nem igazán tetszik a magánosdi.

Szomszéd városban fogadhatnak esetleg?

Ti mit csinálnátok ilyenkor?


Ja és direkt azért akartam most, mert tavaly szeptemberben voltam és megint nagyon mozgolódik a Covid (állítólag) és nem akkor akarok kapkodni.



2021. júl. 29. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Magánba megyen 1 héten belül van időpont.
2021. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kontroll, várd ki az időpontot. Nálunk a háziorvos ír fel bőrgyógyászati készítményt, ha bemutatjuk a leletet.
2021. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Háziorvos persze segít egy készítmény felírásban, de itt egy kontrollról van szó. Nekem fél évente kellene járni, de az most a covid időszak alatt lehetetlen, én is csak most az egyelőre félig-meddig beindított ellátás alatt tudtam menni, sőt még be is szóltak, hogy előbb miért nem mentem.
2021. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, kivárnám az időpontot ha tudnám hogy biztosan adnak. Mindegy 1-2 hónapon belül végtörlesztem a hiteleimet, és lehet magán lesz.

Tudom, hogy rohadt sok és nincs ár-érték arányban, mivel fizetek TB-t nem is keveset. De presztízsből utána megyek, csak azért is bejutok még ha nincs bajom akkor is.

Mert ha 1000 emberből 1 amiatt hal meg mert nem látja időben orvos, az a rendszer hibája ez esetben. Nem?

2021. júl. 29. 11:03
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ez a rendszer hibája, de ez rajtad nem segít sajnos. Persze értem én, hogy az ember TB-t fizet, mégis rákényszerítik magán ellátásokra, ami nem igazságos, de én ha önmagamat nézem, akkor úgy állok hozzá, hogy az egészségem ennyit megér.
2021. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kásler Miklósnál lehet reklamálni.
2021. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!