Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez a tüdőszűrés menete?

Ez a tüdőszűrés menete?

Figyelt kérdés

Telefonon kérek beutalót a háziorvosomtól.

Elmegyek érte majd elmegyek a tüdőszűrés helyszínére ahol odaadom.

Nekem pedig odaadják a csekket amivel elszaladok a postára és befizetem.

Veszek egy borítékot bélyeggel ellátva. (ezt milyen bélyeggel kell kérni? nem jut eszembe a neve.. belföldi bélyegnek kell mondani? tényleg nem tudom)

A borítékba beleírom a TAJ számomat.

Visszamegyek a fő helyszínre ahol odaadom a kis papírt amit ugye a csekk befizetése után szoktak adni.

Szólítanak, bemegyek, elvégzik a szűrést és kész is, mehetek dolgomra.

Jól mondom?



2021. júl. 29. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 40 fölött ingyenes.

Kapsz egy beutalót a háziorvostól vagy az üzemorvostól. Ahova adja a beutalót ott megnézed, hogy kell e időpontot foglalni, ha kell foglalsz. Odamész és vagy csekken vagy kp-ban befizeted (ezt a hely válogatja) és behívnak és elvégeznek egy mellkas röntgent.

2021. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem úgy volt, hogy kellett előre időpontot foglalni

ott a beutaló bemutatása után ki kellett fizetni helybe a vizsgálat árát, aztán már hívtak is be

2021. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

40 felett nem csak ingyenes, hanem beutaló sem kell, évente egyszer elmehetsz.

Mi Csákvárra járunk, minden évben kötelező.

Helyben fizetjük, nem kell ezért a postára menni.

Meg van, hogy hány órától hány óráig lehet menni, tíz főnél szokták mondani, hogy szóljunl előre.

Belföldi postakész borítékot viszünk, megcímezve.

Beletéve a listát az adott napon megjelentekről, hogy egybe küldjék vissza a munkahelyre (név, cím, születési hely, idő, Taj szám mindenkinek).

2021. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. :)

Itt van most a városomban tüdőszűrés aug 3.-ig. Amúgy Szolnokra kéne mennem ami több, mint 1 órás útra van.

Ide nem kell időpontot foglalni.

Csak kíváncsi voltam, hogy jól gondoltam ennek az egésznek a menetét, de köszönöm a válaszaitokat!

2021. júl. 29. 21:17
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Attól is függ, az orvosod mit ír a beutalóra,mert ha nem sine morbo-ként kéri, akkor ingyenes.
2021. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk háziorvos ad beutalót, tüdőszűrön kérek időpontot.

Elmegyek az időpontra, regisztrációs pultnál sorba állok, odaadom az irataim, beutalót, pénzt. Egyszer csak szólítanak, röntgen után egyből visszaadják a papírjaimat és kész, megyek haza.

2021. júl. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!