Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van értelme itt a gyomortükröz...

Van értelme itt a gyomortükrözésnek?

Figyelt kérdés
Mindig más színű a székletem és van,hogy egy nap az állaga is más. Amint eszek már rögtön mennem kell wc-re. A gyomortükrözés segíthet megtalálni a problémát vagy ez egy másik szakág lesz?
2021. júl. 31. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a háziorvosomra bíznám a kérdés eldöntését
2021. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először szakorvoshoz (gasztroenterológus) kellene menned, aki majd eldönti, hogy milyen módszerekkel akarja diagnosztizálni és kezelni a problémát.
2021. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valahol el kell kezdeni. Ha a gyomrodban minden oké, akkor lehet menni tovább.
2021. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A leírásban én semmilyen problémát nem látok. A végtermék attól függ, hogy mit ettél. És valószínűleg gyors az anyagcseréd. Még esetleg valami ételintoleranciát el tudok képzelni (glutén, laktóz), próbáld ki, hogy a lisztárukat ill. a tejtermékeket külön-külön kihagyod egy pár napra.
2021. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Viszont(amit nem írtam oda) naponta többször van székletem. Az meg nem normális,hogy ennyiszer.

Lehet ennyire gyors az anyagcsere hogy rögtön evés után már mennem kell?

2021. júl. 31. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Mit eszel? Sok rostot? De ha betegséget gyanítasz, akkor gasztroenterológus.
2021. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb semmi rostot sem ettem ebben a 2 hétben.
2021. júl. 31. 14:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább vastagbéltükrözés fogja kimutatni ha van vmi
2021. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!