Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan segítő szervezet,ami...

Van olyan segítő szervezet,ami segítene apukámnak havonta egyszer bevásárolni ? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Megpróbálom röviden leírni,nekem van egy mentális betegségem,ami váratlan rosszulléttel jár.Apukám súlyosan mozgássérült.Gyalog két bottal kb 20 métert tud megtenni.A bevásárlás az úgy zajlana,hogy Hajdú-Bihar megyében Berettyóújfaluban a PennyMarketben,és a Lidil-ben tolókocsiban kellene tolni aput.Ezután a piacra mennének,és ennyi.De a piacon már nem kell tolni aput,csak néhány dolgot vásárolni a húsboltban,és a zöldségesnél.Ez mind maximum 90 perc.Havonta 1x lenne a segítségre szükség.Apukám 70-éves,nyugdíjas.

2021. aug. 2. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem a problémát, online be tudsz neki vásárolni, ki tudod fizetni előre is, vagy ő is helyszínen. Ajtóig viszik neki. Miért kéne két különböző boltban tologatni őt is, meg a kocsit is, meg aztán még elvinni piacra is?
2021. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem még hirdetni is lehetne, hogy pl heti egyszer bevásárlásra keresel valakit.
2021. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Ott nincs online Tesco, Auchan stb.?
2021. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13 # Válaszoló nincsen.Ez a kényelmes bevásárlás,csak Debrecenben müködik.
2021. aug. 3. 06:12
 15/18 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2021. aug. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
11# Válaszoló.Milyen online bevásárlásra gondolsz ? Tudom,hogy van ilyen de csak pest környékén.Mindenféle kényelmes megoldás álltalában Pest központú.
2021. aug. 3. 06:18
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Azt írtad, Berettyóújfaluban laksz. Ott van házhozszállítás.
2021. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Támogató szolgálatot keressétek meg..
2021. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!