Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kötelező még mindig...

Miért kötelező még mindig TB-t fizetni ha csak az oltotott embereket látják el? Hol lehet eredményesen perelni az államot ha diszkriminál, de ugyanakkor behajtja a TB-t?

Figyelt kérdés
PCR-teszt műtét előtt: igazat adtak az ombudsmannak, jön a kormányrendelet [link]

2021. aug. 4. 04:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

Ugyanazért, amiért akkor is fizetned kell, ha egész évben egy rendelő környékén nem jársz.


Oltasd be magad, buta birka. Vagy legalább nézd végig, hogy az oltástagadó FB-csoportokban a kommentelők profilképei és munkahelyei milyenek ;)

2021. aug. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Az állam nem diszkriminál, nincs megtagadva tőled a kezelés, ráadásul a fizetős teszt csak az opcionális kezelésekre vonatkozik.


Még a jogvédő TASZ is ezt mondja, pedig őket nehéz kormánypártinak nevezni:


[link]


De hisztikézzél csak nyugodtan.

2021. aug. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenki oltathatja be magát utolsó. Én sem fogom. Nem azért, mert buta birka vagyok, hanem élni akarok. Egyik rokonom teljesen egészségesen beoltatta magát és azóta már kórházban is volt nem egyszer, annyira szarul lett. Én nem vagyok egészséges. Múltkor egy probiotikumtól 2 hétig minden nap teli voltam csalánkiütéssel, de úgy, hogy már nyelni alig tudtam. Nem lehet kiszámítani, hogy mitől fulladok és mitől nem. Így biztos nem adatok be egy kísérleti szart. Inkább legyek mégegyszer covidos. Nem volt jó élmény, de így legalább biztosan van ellenanyagom. Sok oltottnak nincs.
2021. aug. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Évi 5 milkát fizetek csak szocho+eho-ra.

Mégsem kapok ellátást.

Ennyiből BÁRMIT megoldhatnék magánban, de az allamot kötelező kitömni.

2021. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

1. Ha nekem eü. dolgozóként kötelességem megvédeni a sok birkát azzal, hogy beoltatom magam, akkor a sok birkátől miért is nem elvárható, hogy ő meg engem védjen azzal, hogy beoltatja magát?

2. Sürgős ellátáshoz nem kell PCR teszt, csak az elektív műtétekhez.

3. Ha nem akarsz a PCR tesztért fizetni, akkor beoltathatod magad INGYEN.

2021. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha te, mint eü dolgozó vagy olyan marha, hogy beoltatod magad csak, azért, mert most éppen kötelez rá állambácsi, akkor csak egyetlen kérdésem van: minek oltod be magad egy kísérleti vakcinával (amit már hullanak, mint a legyek világszerte!) ha nem véd meg semmitől? Picit nem ártana gondolkodni.
2021. aug. 4. 09:51
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt úgy hívják ZSAROLÁS- Állambácsi ZSAROLJA az oltatlanokat. Itt polgásháború lesz, de az a minimum, hogy le lesznek vadászva azok akik ebben az aljasságban részt vesznek.
2021. aug. 4. 09:52
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

1. Nem azért oltattam be magam, mert állam bácsi kötelez, ugyanis szeptembertől kötelező az oltás, én meg már márciusban megkaptam.

2. Azért oltatom be magam, mert hazugság az, hogy nem véd meg semmitől. Csak szét kellene kicsit nézni...

3. Marhára nem hullanak sehol az emberek az oltástól. Közel az összes kollégám, ismerősöm be van oltva, ami kapásból pár száz embert jelent, senkinek semmi baja nem lett őle egy kis 1 napos karfájdalmon vagy hőemelkedésen kívül. Ellenben egyetlen egy oltott ismerősöm sem került kórházba COVID-dal.


Én pont leszarom, ha te nem vagy képes beoltatni magad, de akkor ne vinnyogjál az ellátásért. Kapsz ellátást, ha nagyon sürgős vagy ha megcsináétatod a PCR tesztet.

2021. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Mikor értik meg az emberek semmi sincsen ingyen ? Nincs olyan , hogy ingyen !
2021. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem hullanak az emberek, akkor kérdezd már meg a népirtó Müller Cecíliát, hogy miért ismerték el hivatalosan eddig több, mint 400 ember meghalt az oltá után és több ezer sérült. Hangsúlyozom ez csak a hivatalos vagyis ezt még szorozd be minimum tízzel, mert ezek folyamatosan hazudoznak a kezdetektől fogva.
2021. aug. 4. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!