Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Új helyre költöztem, hogy...

Új helyre költöztem, hogy működik az új háziorvos választás?

Figyelt kérdés
Szegedről költöztem Györbe és itt szeretnék bejelentkezni.A kartonjaimat át tudja kérni az itteni orvos vagy hazakel érte utazni?
2010. aug. 28. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegeden keresel egy háziorvost, és ő majd kikéri a kartonodat az előző háziorvosodtól.
2010. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs Győrben keresel orvost.
2010. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez az orvostól függ,lehet hogy visszaküld a papirokért.Az én orvosom,elkérte a régi orvosom nevét címét(a rendelőjét)..küldött neki egy faxot,hogy kéri a kartonomat.Nekem nem kellett sehova mennem.
2010. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van ismerős Győrbe kérdezd meg tőle hogy melyik háziorvost ajánlja melyik a legjobb.Ha viszont te is tudsz olyat amelyik jó doki akkor bemész hogy szeretnél bejelentkezni most költöztél ide.Ha rendes a doki akkor úgyis elkéri ő faxon a kartonjaid.
2010. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rendesség függfénye, köteles kikérni.
2010. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!