Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma regisztráltam első oltásra....

Ma regisztráltam első oltásra. Mikor mehetek?

Figyelt kérdés
30 vagyok. Kb mennyi idő, mire a regisztráció sikeres lesz és tudok időpontot foglalni??Milyen hamar lehet a legközelebbi időpont?
2021. aug. 5. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A regisztráció után 2 perccel kaptam időpontot. Tehát 9:26-kor regisztráltam és 9:28-ra mehettem volna az oltópontra. Ha a bejáratnál állok is elkések. De nem haragudtak meg, azért, mert 1 órával később mentem.
2021. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
“Az oltások kötelezővé tétele egyértelműen diktatúrát jelent” – Dr. Molnár Géza epidemiológus orvosprofesszor felszólalt a kötelező covid vakcina és az orvosi diktatúra ellen [link]
2021. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Michael Brunner az oltásokról >> [link]
2021. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma már szerintem első oltott nagyon kevés van. A párom az utolsók között vette fel az első oltását, ő alapvetően Ausztriában él és lakik úgy, hogy egy szót nem beszél németül (más nyelven sem), viszont kinn még fasorban se lett volna az oltása, így mivel van tb-je itthon is, itthon regisztrált szinte a nagy oltáshullám legutolsó pillanatában.Neki is még júniusban lecsengett az egész oltási cécó.


Ha nincs finnyázás, hogy neked csak Pfizer jó, vagy csakis Moderna, akkor szerintem ha ma regisztrálsz, akár holnap már mehetsz. Ha finnyás vagy, akkor lehet picit nehéz lesz,de szerintem akkor sem lehetetlen.

2021. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!