Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csináltattam magamról egy...

Csináltattam magamról egy teljes labort (vérkép,alvadás,ionok,vese-májfunkció).Elég rossz lett.Kaphatok egyáltalán Covid elleni védőoltást?Ha igen,melyiket?Fél éve átestem Covid betegségen.

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosod tud erre válaszolni, mi nem.
2021. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háziorvosokat inkább hagyjuk, nekem Lyme-kórom volt tavasszal, 5 hetes antibiotikum kúra kellett, de az a nyomorék minden további nélkül beoltott volna ettől függetlenül.
2021. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az embereknek lehetnek rossz tapasztalatai háziorvossal, de mégis vele kellene konzultálnod. Ő tudja értelmezni a laboreredményeid és további tanácsokat adni.
2021. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 6. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos csakis azt mondhatja, hogy be kell oltasd magad, ha nem, a munkahelyével játszik.

Mostanság az dívik, hogy jelenleg nem ismert olyan betegség, amellyel ellenjavalt az oltás.

2021. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Több kizáró ok is van és nem feltétlenül csak betegség. Pl. lányomat sem oltották be Covid ellen, mert éppen előtte kapott HPV oltást.

Terhes nőket sem szívesen oltanak és azokat sem, akik gyereket terveznek. Ez esetben inkább a Covidnak való kitettségen múlik, hogy javasolják vagy sem. Ha valaki ki sem mozdul otthonról más besorolás alá esik, mint egy hipermarket pénztárosa.

Nem oltják azokat sem, akiknek volt már anafilaxiás sokkja, vagy allergiásak az oltás valamelyik összetevőjére.

[link]


Csak gondolj bele, ha a háziorvosnak sorra halnának meg a betegei az oltás után, akkor javasolná azt, akkor is, ha a munkahelyével játszik? Te a helyében javasolnád?

2021. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos személyes tapasztalatból beszélek. Kb rámcsapta a telefont, mikor csak felhoztam a témát, hogy szóba sem jöhet. Nekem is vannak problémáim, jelenleg elindítottam a kivizsgálást, várni szeretnék az oltással. De valószínüleg a munkahelyembe kerül.
2021. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eddig nekem jó tapasztalatom volt a háziorvos és úgy általában az egészségügy hozzáállásával (a város Törökbálint). Ha kérdeztem, értelmes válaszokat adtak.

Igen, azt tanácsolják, hogy vegyük fel az oltást, de nem hiszem, hogy a felsőbb nyomás miatt, hanem meggyőződésből. Nekem is volt aggályom egészségügyi problémák miatt, és gond nélkül kaphattam Phizer-t, amikor a propaganda a keleti vakcinákat nyomta.

2021. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!