Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy zajlik az iskolaorvosi...

Hogy zajlik az iskolaorvosi vizsgálat fiúknál?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok perverz.

Másodszor leginkább sztorik érdekelnek nem az hogy "megtagadhatod".

Harmadszor ha olyan dolog hogy nem akarjátok ide kiírni, nyugodtan írhatjátok privátba is.

Negyedszer nem fontos iskolaorvosi, bármilyen jöhet.



2021. aug. 12. 17:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Megkérik, hogy mutasd meg, emeld fel és aztán hátra is kell húzni. Ha érted.
2021. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Alapvizsgálatok vannak nálunk, polóba, boxerba bemész egyesével súly, magasság, vérnyomás, szem, néha hallás vizsgálat, meghallgatja a tüdőt, torkot megnézni, hasat, nyaki részt nyomkod kb ennyi, de már jó rég volt. Amire te rá vagy kattanva szerintem és érdekel az 6.-ban volt utoljára, bementél boxerba és mondta a doki húzd hátra, férfi orvosunk volt,úgy azért másabb, de volt aki nem tette meg.Csajok azok melltartót nem vették le
2021. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kiváncsi?
2021. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"Először is nem vagyok perverz.


Másodszor leginkább sztorik érdekelnek nem az hogy "megtagadhatod".


Harmadszor ha olyan dolog hogy nem akarjátok ide kiírni, nyugodtan írhatjátok privátba is.


Negyedszer nem fontos iskolaorvosi, bármilyen jöhet."

Nos, akkor most mi is a kérdés?

2021. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Derékig le kell vetkőzni.

Alulról.

2021. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt több fajta is.

Van, amikor csak a vedőnő jön be és azt nézi, hogy van-e aki tetves.

Fogorvosnál névsorban megyünk és csak megnézi a fogakat.

Meg szokott lenni részletes vizsgálat. Ott előszöt neznek magassagot meg súlyt, ilyen régi mérőn. Látast szoktak, ott füzetből kell olvasni meg táblát nézni stb. Szoktak még vérnyomást mérni. Utána 3asával kell bemenni egy másik szobába. Ott gerincferdülést néz, a hasat nyomkodja és a végén van nemi szerv. Hátrahúzza a bőrt meg megnézi a heréket. Lányoknak nyílván máshogy xd.

2021. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
De minek húzkodja hátra a bőrt?
2021. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Orvos függő nálunk alapos volt nagyon
2021. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"De minek húzkodja hátra a bőrt?"

Fitymaszűkületet ellenőriz. Ha nincs tisztán tartva és van rá hajlam, akkor teljesen letapadhat. Tudom jön ez, hogy mindenki megy majd ha gond van de rengeteg családban nincs meg, hogy ezeket kultúráltan meg lehessen beszélni. Hallottam olyanokat, hogy már ököl méretű herével ment el valaki és meg is halt mert daganat volt. Vagy ápolatlan, gombás stb., amit tovább is terjeszthet. Ugyanez lányokra is igaz. Ez megelőzhető ha rendszeresen nézik.

2021. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%
A fitymaszűkület önmagában nem betegség. És senki sem tudja tövig felcsavarni a bőrt, ergo mindig marad olyan szakasz, ami takarásban lesz és ugyanúgy felmerülhet a kérdés, hogy ott hogyan lesz megtisztítva.
2021. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!