Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok 300.000 és 600.000...

Hol tudok 300.000 és 600.000 IU egységű D3 vitamint rendelni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ez a leghatásosabb COVID ellen.

2021. aug. 16. 02:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A HerbaD Forte 1 üvegében 1.080.000 NE van, 300.000 NE -hez 150 cseppet kell beszedni. [link]

A GAL termékében 960.000 van. [link]

2021. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%

Ilyen sokat ne akarj egyszerre bevenni, már napi néhány tízezer nemzetközi egység is hosszú távon (néhány hónapon át ennyit szedve) káros, többek között veseproblémákat okozhat. Olyan napi 2-3000-re kalibráld magad, nyáron egyébként valamennyi napon való tartózkodás ezt garantálja, ősztől tavaszig nem árt szedni.


A koronavírus elleni oltást pedig vedd fel. A D-vitamin alapvetően jó a szervezetnek, de nem fog a covidtól és a szövődményeitől megvédeni.


[ma 02:46]: "Nekem csak 1 van és nem oltatok be magamba minden kétes szhart."

- Miért lenne kétes?


A) Azért, mert nem tudod, mi van benne? Ha nem vagy vegyész/biokémikus/stb., akkor a boltban vásárolt tejről, húsról, pékáruról, csokiról, stb. se tudod, hogy mi van benne. Mégis eszed-iszod teljes nyugalomban, mióta az eszedet tudod. Nem hiszed azt, hogy Bill Gates mikrocsipet akar a gyomrodba juttatni velük, vagy azokkal akar meddővé, terméketlenné tenni.


B) Azért, mert kísérleti szerek? Ez igaz, és ha nem lenne világjárvány, még öt évig tesztelnék őket, akkor még jobbak, hatékonyabbak, biztonságosabbak lennének, kevesebb mellékhatással. Sajnos akkor meghalna még tízmillió ember a járványban, ezt elkerülendő oltanak a kísérleti szerekkel. A tapasztalat (már több százmillió embert beoltottak) azt mutatja*, hogy most sincs velük semmi komoly probléma, százszor veszélyesebb oltatlanul maradni, és esetleg elkapni a vírust, talán kórházba kerülve, talán belehalva a szövődményekbe, mint felvenni az oltást, és esetleg szenvedni egy kicsit a mellékhatásoktól, talán (nagyon extrém kis eséllyel) meghalni tőle.


* Felmerülhet persze a kérdés, hogy mi van, ha ezeknek a beoltott százmillióknak csak később lesz baja. De ez szinte kizárt. Az emberiség bő egy évszázada csinál védőoltásokat, és a mellékhatások mindig nagyon hamar előjönnek, nagyon maximum néhány hétig tart nekik. Akit beoltottak júniusig, és nem lett baja tőle, annak eztán sem lesz, ez nagy bizonyossággal kijelenthető.

2021. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Én sem oltattam be magam SLE betegségem van. Napi 5000 d3 vitamint szedek naponta.Covid alatt 8an voltunk futárok egy szűk kis helységben egész nap maszk nélkül.Kutya bajom.
2021. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%
Én a Bioextra D vitaminját használom ami 3000 NE/db és nagyon jó de ezt csak háziorvos tudja receptre felírni.Nem drága egyébként pár 100 Ft és 100 db-os ami több mint 3 hónapig elég.Én ezt merem ajánlani mert olcsó és jó
2021. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

Azok a DK-s politikusok, akik az oltás ellen uszítottak, és kivételesen titokban nem oltatták be magukat, meghaltak.



"Nagyon sokan az intenzíven könyörögnek, hogy mégis kérik az oltást, de akkor már késő.


Sokan a halálos ágyukon üzenik kifele, hogy tévedtek, és kérik, hogy mindenki oltassa be magát."


Oké,Andersen,mesélj még...

2021. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%

Ja 15-ös A téma nem ez de nem értik sokan XD

Nem tudnak elvonatkoztatni vagy fizetett politikai hirdetések ezek XD

2021. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ezt a teljes adag D-vitamin tartalmára érted, nem napi bevitel szintjén szeretnél ennyi D-vitamint szedni, mert az életveszélyes lehet.

Hacsak nincsen valamilyen felszívódási zavart okozó betegséged, akkor napi szinten szedett 2-3000 NE D-vitamin tökéletesen elég, betegség esetén emelhető akár 10-15.000 NE-re is, de csak rövid ideig. A D-vitamin nem ürül ki gyorsan a szervezetből, és a túlzott bevitel, túladagoláshoz vezethet. Kalciumtartalmú készítményt nem ajánlott szedni, ha nagy dózisú D-vitamint szedsz, mert hiperkalcémiát okozhat.

2021. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Cubina ***** válasza:
37%

Ilyen dózis nem kapható kereskedelmi forgalomban, klinikai vizsgálaton adnak ennyit injekcióban egyes betegségekben szenvedő pácienseknek kúraszerűen.

Napi 3-4000 IU az ajánlott napi bevitel, ez bőven elég az immunrendszer és a szervezet támogatására+még napi 20-30 perc napfürdő.


A drogériákban, gyógyszertárakban kapható drága D vitaminok hatóanyaga nem annyi, ami rá van írva, sokkal kevesebb.

Dokival kell felíratni a Fresenius nevű 1000 NE D3 vitamint, ami pár száz forintba kerül. 90 darabos, én napi hármat-négyet szoktam bevenni belőle.


A legtöbb orvos nem hajlandó ezt felírni, inkább ajánlgatják a drogériás drága és gyengébb vitamint, én is úgy harcoltam ki, hogy felírják nekem.

Több mint egy éve szedi mindenki a családban és nem voltunk koronások, legalábbis nem vettük észre. Persze lehet hogy egyébként se kaptuk volna el, de szedni akkor sem árt, mert nagyon sok jótékony hatása van.

2021. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Azzal kezdem, hogy köszönöm szépen, de én sem kérem az oltást.

Szklerózis multiplexem van, és mivel a D vitaminnak ismert a gyulladásgátló hatása is, napi 3000NE egység D3 vitamint szedek, amit a körzeti orvos ír fel. Most már lassan 13 éve szedem. Ugyanazt a fajtát, amit Cubina ír. És azt is csak azért kapom még nyáron is, mert a betegségem miatt nem tudok kimenni a lakásból.

Egy pár év alatt a semmiből kialakult nálam, hogy hányingerem van. És akkor eszembe jutott, hogy talán mégse kéne ezt minden nap szednem. Szünetet tartottam, el is múlt a hányinger.

Hidd el, hogy a D vitamint simán túl lehet adagolni, jól írják itt a többiek.

Próbáld meg felíratni, mert én pl. nem bíznék azokban a készítményekben, amiket az ilyen-olyan drogériákban lehet kapni.

És ne szedd nagy mennyiségben, inkább nézz utána a D vitamin túladagolásának.

2021. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
A covid ellenszere(mivel ez egy vírus)az erős immunrendszer.Nos,akinek rendben van az immunrendszere,annak nem kell félnie semmiféle variánstól.Tegyétek rendbe az immunrendszereteket,D3 vitamín +C vitamin Nagy dózisban.Kezdjük el használni a józan eszünket és éljünk egészségesen...ez véd a Covidtól,nem némi kotyvalék,amit ha nem akarsz beadatni,jó hogy meg nem köveznek.Csakis magadra számíthatsz.Mindenkinek jó egészséget.
2021. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!