Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok 300.000 és 600.000...

Hol tudok 300.000 és 600.000 IU egységű D3 vitamint rendelni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ez a leghatásosabb COVID ellen.

2021. aug. 16. 02:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Van valamiféle bizonyíték arra, hogy csak az a jó vitamin, amit az orvos felír? Hogy a drogériákban árult készítmények (amikből sokat a patikákban is lehet kapni) nem tartalmaznak annyi vitamint, mint amennyi fel van tüntetve rajtuk? Kik állítják ezt? Miért engednék forgalmazni, ha be van vizsgálva, de a feltüntetett mennyiségek hamisak?
2021. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Cubina ***** válasza:
88%

De tényleg, akkora gyűlölet, rosszindulat és ellenszenv árad az oltatlanok felé, hogy az már ijesztő.

Rengeteg embert elvisz az influenza évente, mégsem gyűlölik azokat, akik nem oltatják ellene magukat. Aki meg beadatja, ugyanúgy elkapja, közben meg lehet hogy meg se betegedett volna az oltás nélkül.

Ez miért nem baj? Az influenza elleni oltásra miért nem kényszerítik az embereket? Ott hogy-hogy nincs zsarolás, kényszerítés, diszkrimináció, maszk, lezárások?


Ha elkapja egy krónikus beteg az influenzát és meghal, a halál okának a betegségét tüntetik fel és nem az influenzát. A covid-nál pont fordítva van. Ha valaki súlyos beteg volt és pozitívat teszteltek a halála előtt, a halál oka Covid lesz, még akkor is, ha abszolút semmi tünete nem volt az illetőnek/észre se vette hogy elkapta a vírust.


Miért ez az agresszió, gyűlölet? Ha valakit beoltottak, az már elvileg védett, nem mindegy nekik, hogy az oltatlannal mi lesz? Látják, hogy ők élnek és virulnak, erre ahelyett hogy örülnének, inkább csalódottak. A halálukat, meg a lélegeztetőre kerülésüket kívánják. Tömeggyilkosnak, terroristának nevezik őket. Mi lett a világból? Hová lett a szeretet, összetartás, egymás segítése?

Borzalom ami itt folyik, és sajnos erős a gyanúm, hogy ennél már csak rosszabb lesz.

Nekem például édes mindegy, hogy ki oltat és ki nem, döntse el mindenki maga. Nem szakítom meg a kapcsolatot azokkal a barátaimmal sem, akik oltottak. Ha ők így érzik jobban magukat, akkor tegyék, egészségükre. De engedtessék már meg nekem, hogy én döntsem el, hogy mi történik a testemmel, mint ahogy azok is eldöntik, akik oltást kérnek.

2021. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%

"Miért ez az agresszió, gyűlölet? Ha valakit beoltottak, az már elvileg védett, nem mindegy nekik, hogy az oltatlannal mi lesz?"


A válasz az hogy felsőbbrendűnek képzelik magukat két oltástól,ezeknek az embereknek szürke unalmas életük van és most különlegesnek érzik magukat,ez olyan mint a vegánság,ha nem terelhetik rá minden nap a témát arra akkor rosszul érzik magukat,hát elég szánalmas dolog ez...

2021. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%

Jön még kutyára dér gyerekek erre ennyit mondok!Nagy az arcuk a lötty miatt amit belövettek maguknak(persze nem mindre igaz ez)de nem lesz mindig ekkora pofa csak még nem értik XD

Felsőbbrendű igazolvány is dukál hozzá és azt hiszik ők a királyok🤭

Nekem még ingyen sem kellene az az igazolvány

2021. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

21-es:

Nincs semmiféle bizonyíték, hogy amit a drogériákban árulnak, az ne lenne jó. De pl. van ennek a dolognak egy olyan veszélye, hogy valaki szépen túladagolja magát, mert korlátlanul hozzáfér.

Azt írtam, én nem bíznék meg bennük. Ez csak egy vélemény.

Máskülönben meg miért kellene megvennem a túlárazott x ezer mg-os D3 vitamint, mikor pár száz forintba kerül a receptre felírt? Ugyanígy azt sem tudom elfogadni, hogy pajzsmirigyre ható készítményeket (Pl. Pajzsmirigy Slim, meg Pajzsmirigy Hair) is látok online felületen. Na azzal meg végképp nem kellene egy laikusnak barkácsolni, hogy le akarok fogyni, biztos lassú a pajzsmirigyműködésem, vegyünk gyorsan egy doboz pajzsmirigy Slim-et, majd attól jól lefogyok.

Nem akarom leírni ide a szedett gyógyszereim listáját, de egyszer eszembe jutott, -akkor még le tudtam járni-, hogy hátha jó lenne nekem a Valeriana tabletta vagy tea. És a patikába mentem be, ahol ki szoktam váltani a gyógyszereim, -szerencsére-, mert ott a gyógyszerész elmondta, hogy az egyik gyógyszerem miatt nem jó, ha ezt szedem, mert depressziót okoz. Pedig sima gyógynövény, macskagyökér. Értem én, hogy egyszerűbb bemenni a drogériába, és levenni a polcról, amit jónak gondol az ember, csak nem mindig célravezető.

2021. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön kapható ilyen nagy dózisú D-vitamin, de azokat havi egyszeri bevételre szánják. Mivel a D-vitamint raktározza a szervezet, nem szükséges naponta szedni.
2021. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
42%

Ez kizárólag politikai kérdés, mert olyan tudatlanok, mint te,

politikai okokból benyaltátok a propagandát és magatokat és a környezeteteket veszélyeztetitek.

Ráadásul olyan szinten vagytok műveletlenek, hogy benyaljátok,

hogy a covid vírus ellenszere a önmagában a D-vitamin.


Igenis, a baloldali pártok kampányoltak az oltás ellen,

és te egy szegény baloldali vagy, aki képes az életét is kockára tenni.

Igaza van az első válaszolónak: OLTÁS, nem önmagában a vitamin.


D-vitamint pedig valóban csak receptre vásárolhatsz.

2021. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Édes Istenem..
2021. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!