Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Várakozási idők miért ilyen...

Várakozási idők miért ilyen kutya hosszúak?

Figyelt kérdés

Panasszal és beutalóval kértem időpontot, 5-6 hét a legrövidebb, amit kaptam (több helyre is kértem, egyik helyre több mint 6 hónap!!)

Nagyon el vagyok keseredve.



2021. aug. 16. 14:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok a beteg, kevés az orvos.
2021. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Az eü romokban. És csak rosszabb lesz. :( azokat az embereket "kényszerítik" le a pályáról, akik még szívvel lélekkel csinálták. :( sajnos innen csak lejjeb lesz. :(
2021. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

De így mi lesz?

Mi a terv?? Menjen mindenki magánba? Vagy itthon próáblkozzon házi módszerekkel?

Amúgy akinek fáj, az se magánéletében, se munkában nem tud 100%os lenni...

2021. aug. 16. 15:10
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg viktorkától...
2021. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a teljes összeomlás a cél, és majd minden magán lesz... :( én ápolónő vagyok. Rengetegen hagyják most el a pályát, osztályok zárnak be miatta. :( sok a nyugdíjas is, kevés a fiatal, kevés a tanuló! Nem lesz utánpótlás. Így is mindannyian dupla lángon égünk, és ez csak rosszabb lesz ha ténylegesen össze nem fog a nép! De ameddig a gyűlölködésmegy, addig itt összefogás nem. Lesz soha!
2021. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos tudatosan terelik a magánegészségügy felé az embereket, valószínűleg komoly érdekeltségeik vannak az ágazatban.

Ha nem akarod kivárni az időpontod idejét, menj magánhoz.

2021. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

5 köszönöm, hogy írtál. Természetesen nem rátok haragszom. Viszont az összefogás külön téma. Volt nemrég egy tüntetés Budapesten, de hiába, mert semmi nem változik a tüntetésektől. Márpedig gyakorlatilag az összeomlás felé megyünk, mert aki beteg az rohadtul nem fog tudni dolgozni...

És hiába kergetik az embereket a magán eübe, ha egyszer nincs rá pénzük. Ezt hogy gondolják mégis? Nagyon jól tudják milyen bérek vannak, és milyen árak.

Hogy gondolják, hogy működni fog az ország, ha mindenki beteg és nincs (elég) ellátás? Ki fog dolgozni?

2021. aug. 16. 15:36
 8/32 A kérdező kommentje:

6 nem tudok magánba menni sajnos.

Egyébként menni is alig tudok, de a hozzám legközelebbi rendelőben megszüntették az egyik rendelést, messzibbre kell majd utazni.

Másik rendelés szerencsére itt van, de azt meg a másik helyen szüntették meg, így emiatt dupla hosszú a várólista.

2021. aug. 16. 15:39
 9/32 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, magán rendelésen sem hiszem, hogy sokkal rövidebb lenne a várakozás, ha "mindenki" odamegy...
2021. aug. 16. 15:40
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló háborgásomra azt a választ kaptam, hogy jövő tavasszal, a választásokon mondjak véleményt. Én így fogok tenni.
2021. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!