Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérhetem igazolás meghosszabbí...

Kérhetem igazolás meghosszabbítását ortopédustól?

Figyelt kérdés

Elég csúnya gerincferdülésem van, fűzőt is hordtam évekig, most 20 éves vagyok. Az igazolás a tartós betegségemről áprilisban lejárt, erre kaptam hatósági igazolványt is, amivel olcsón/ingyen utazhattam. Az is le fog járni augusztus végén.

Legutóbbi kontrollon azt mondták, hogy akkor menjek majd vissza, ha fájdalmaim vannak. Azok pedig egyébként nem erősödtek. Szerintetek megpróbáljak bemenni rendelésre, és megkérni az orvost, hogy állítson ki új igazolást? Már kétszer meghosszabbították egyébként, automatikusan. Mondjam, hogy kéne a szoctámhoz is meg az utazáshoz is? Vagy milyen körítéssel kéne ezt felvezetni? Tényleg szükségem lenne erre az igazolásra.

(A régi igazoláson egyébként az áll, hogy felülvizsgálat áprilisban, de ez nem történt meg.)



2021. aug. 19. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

"(A régi igazoláson egyébként az áll, hogy felülvizsgálat áprilisban, de ez nem történt meg.)"

Akkor asszem ezt buktad, és újra kell kezdeni az egész procedúrát.

2021. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!