Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez epe gond?(többi lent)

Ez epe gond?(többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fűszeres levest ettem egy fél órája, és azóta 5 percenként vizszerű hasmenésem van, most mit csináljak?
2021. aug. 20. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vírus is lehet, nem biztos, hogy a fűszeres leves okozta, csak pont azután jött ki. De ha az okozta, el fog múlni, és legközelebb óvatosan egyél ilyen kajákat. Amúgy doki tud segíteni, kivizsgálják, hogy van e valami bajod.
2021. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak mert nagyon sós volt fűszeres minden, előtte semmi bajom se volt. Igaz délben is csirkemellet ettem az is fűszeres volt, remélem nincs baj , csak mert bepanikoltam eléggé

2021. aug. 20. 17:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Miután megettem , éreztem hogy nem esett jól, emelyegtem,
2021. aug. 20. 17:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy vége, mert már lassan 1 órája nem kellett, feltelt az epe szerintem a sok csipostol fűszerestol
2021. aug. 20. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor valószínűleg az volt a gond. Legközelebb figyelj oda erre, hogy ne legyen gond :)
2021. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon valószínű, enni nem merek most, hát majd picit próbálok de hivatalos vagyok egy házibuliba. Érdekes lessz
2021. aug. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!