Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elkaphattam így a COVID-ot...

Elkaphattam így a COVID-ot anyukámon keresztül?

Figyelt kérdés

Pár hónapja történt, hogy anyukám találkozott egy személlyel, akiről utólag kiderült, hogy Covidos volt. Anyukámon semmi tünet nem jelentkezett én viszont pár nap után nagyon rosszul lettem, nehézlégzésem volt és nagyon csúnyán köhögtem egyfolytában.


Szóltam a háziorvosunknak, de ő szokás szerint elbagatellizálta a helyzetet mondván, ha anyukámnak nincs tünete akkor szinte kizárt, hogy én elkaptam volna. Kértük, hogy csináltasson rajtunk PCR tesztet, de azt is megtagadta. Azóta a köhögésem pár hét után enyhült, viszont a nehézlégzés az sajnos azóta is megmaradt és terhelésre és nyugalmi helyzetben is gyakran előjön.


Tudom, hogy ez így már eléggé eső után köpönyeg dolog, de szerintetek mit lehetne még ezzel kezdeni?


Anyukámmal egy házban lakunk.



2021. aug. 21. 07:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Anyukám 60 év feletti én meg 30-as vagyok.
2021. aug. 21. 07:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ellenanyag szintet nézni. Illetve a háziorvos utaljon be tüdőszűrőbe, allergiavizsgálatra. Ha nem akar, akkor szabad orvosválasztás van az országban keress másik háziorvost.
2021. aug. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó fej orvosod van. Attól, hogy nincsenek tüneteid, hordozó lehetsz. Ezért kell(ett) hordani a maszkot is.
2021. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiszen nem mindenki produkál tünetet, illetve azok is nagyon különbözőek lehetnek.
2021. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen ez előfordulhat,hogy Anyukájának nincsenek tűnetei, de nagyon fontos lenne a PCR tesztet elvégeztetni.
2021. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!