Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinél belehet már menni a...

Valakinél belehet már menni a rendelőbe várakozni?

Figyelt kérdés
Ahol én lakok a körzetembe még mindig nem, bár gondolom ezután sem lehet ha berobban megint a járvány. Viszont egész nyáron kint kellett várakoznunk a rendelő előtt, esőben is. Sokszor órákat kellett várni, hogy kijöjjön az asszisztens. Ha meg szóvá teszed, hogy miért csak 1x jönnek ki egy órában, akkor leordít, és abban a műszakban fixen nem jönnek ki többet. (Aztán hátul elkaptuk már 1x mikor boltba ment volna ki.)

2021. szept. 3. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Bp. XVII. ker. Jogsi miatt voltam mostanában kétszer is, bent lehetett várakozni, de csak maszkban.
2021. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk se lehetett bemenni a gyerekorvosnál se.

Most gondold el ezt a szitut csak 1 honapos babákkal kint állatai a hidegben esőben. Egymás taposták a gysrekek anyukák a pici fedett tető alatt, mert hiába volt időpontra hívva mindenki. "sajnos a doktornő nem kezdte meg időben a rendelést" dumával magyarázták miért vannak 1 órás csúszásba és miért tapossa 5 8 anyuka egymást a tető alatt, mert nyilván senki nem akart sz.rrá ázni az újszülöttjével együtt.

2021. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az szuper, akkor látom máshol is ilyen jól koordinált a helyzet. Még azt is megemlíteném, hogy aki nincs beoltva, azzal szóba sem állnak a háziorvosok.
2021. szept. 3. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk lehet bent várni. Mondjuk vizsgálatra időpontot kell kérni, így még nem volt olyan, hogy rajtam kívül egynél több ember várakozott volna.

A receptet telefonon el lehet intézni, aki beutalóért, vagy táppénzes papírért megy, az megy csak be pluszban.

Telefonon mindig elérhetőek.

Amióta ez megy ez, ha bármi miatt mennem kell, sokkal hamarabb végzek, mint régebben.

2021. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ahol nem kezdik időben a rendelést és erre nem ad magyarázatot, vagy eleve rendszeres ez, azt én úgy fel fogom nyomni, hogy csak úgy porzik. Meg azt is, ahol 1 óráig szarnak a betegre, vagy nem engednek a váróba. Mutassa meg, hogy milyen rendelkezés alapján teheti ezt meg. Mégis mi a francot képzelnek? És ne legyetek már ilyen tutyi-mutyik.
2021. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5: És mit érsz el vele? Semmit. Sok helyen, vidéken legalábbis, örülnek az emberek, ha egyáltalán van orvos. Akármilyen is.

De úgy általában még a komolyabb orvosi műhibáknak sincs nagy következménye, mert kevesen vannak.

2021. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Jó, akkor csak ázzatok tovább az esőn.

Én nem járok dokihoz, de majd egyszer eljön az ideje nyilván, ezért volt a jövő idő.

2021. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!