Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sebészeten tényleg fogadnak...

Sebészeten tényleg fogadnak lakcim nélkül?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze
2021. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a problémád.
2021. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ínhüvely gyulladás
2021. szept. 5. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben területileg nem oda tartozol, akkor nem kötelesek ellátni. (Kivétel természetesen az életet veszélyeztető állapot, vagy ha kezelés nélkül egészségromlást okozna a probléma.)
2021. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg alig tudom használni a kezem az egészségromlásnak számit?
2021. szept. 6. 11:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha halasztható lenne hidd el hogy nem akarnék elmenni, de már nem csak terhelésnél, nyugalmi állapotban is állandó jelleggel fáj (az ujjaimtól egészen a vállamig) , a telefont is problémás fogni és a domináns kezemről van szó.
2021. szept. 6. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem veszítesz vele, ha bemész. Ők döntik el, hogy ellátnak-e vagy nem. Egy normális orvos ilyenkor nem foglalkozna azzal, hogy nem oda tartozol... (4#)
2021. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam bent, bár cssak a betegfelvételig jutottam mert túl sokan voltak már bent, de azt mondták fogadnak lakcím nélkül csak ma már nem
2021. szept. 6. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!