Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem vagyok a házi orvosomná...

Ha nem vagyok a házi orvosomnál attól még van esélyem ,hogy igazolást kapjak ?

Figyelt kérdés

Vidéken van a rendelő ahova be vagyok jelentve , én meg 80km-re lakok (jelenleg) a falutól és időm tökre nem lenne utazni .

Igazából csak azert kene az igazolás mert ma reggel össze hánytam magam aztán mondtam a forgalmi oktatómnak ,hogy hagyjuk mára a vezetést , és mondta ,hogy kell hozzak igazolást ez ellenben .


Ilyen telefonos konzultálásra gondolok ,hogy elmondom mi bajom volt stb , aztán anyunak meg oda adja az igazolást és Szombaton azt már eltudnám ,hozni mert hétvégén rá érek de akkormeg rendelés nincs .



2021. szept. 10. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed, ha úgyis fel kell hívnod?
2021. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De fura, nekem soha nem kellett igazolást vinni amikor lemondtam egy vezetési órát, annyi hogy ha nem 24 órával előbb ugyan úgy beírta, mintha vezettem volna.

Szerintem fog adni igazolást.

2021. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!