Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarországon Kínai vakcina...

Magyarországon Kínai vakcina gyár lesz és Pfizer beszerzésből kilépett Orbán, akkor senki nem utazhat majd Nyugatra, mert ott nem fogadják el a Kínait?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert szerinted most is csak azok utazhattak, akik pfizert kaptak? Tesztet kell csinalni, ahogy eddig is.
2021. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pfizer beszerzésből kilépett, mert dögivel van. Debrecenben meg licensz alapján kb bármilyen gyártható, nem csak a kínai régi technológia.
2021. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ne csak fideszes trollok irjonak már.
2021. szept. 10. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a magyar gyártású lesz ingyenes. Aki még utazni akar, vagy bármi miatt mást szeretne, az megveheti ugyanúgy, mint most más oltóanyagokat.
2021. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fideszes? Mi bajod van kerdezo? Hogy jon ez ide?
2021. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Birom hogy itt néhány okos látatlanban meghatározza hogy kinek mi a politikai meggyőződése.. Ha tudod hogy mit akarsz hallani, akkkr minek teszel fel kerdest??
2021. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Fideszes trollok? Kicsit tájékozódj és rájössz, hogy minden válaszadó helyes választ adott.


Eddig is mehettek a kínaival oltottak nyugatra. Néhány helyen elfogadják, ahol meg nem, oda meg bemehetnek negatív PCR teszttel. Tájékozódj, mielőtt gyakorin rinyálsz.

2021. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden politikától mentesen: én annak örülnék, ha végre megengednék a magán oltóközpontoknak, hogy covid elleni vakcinákat beszerezzenek és oltsansanak. Pénzért. Én akkor azt választanám 3.oltásnak, mert eddig 2 Pfizert kaptam, és 3.nak is azt akarok. De jelenleg ugye nem lehet. Vektorvakcinát egyáltalán nem akarok, főleg astrát nem, akkor inkább az áttöréses fertőzés. Egy magán oltóponton talán lenne 10-15 perce az oltó orvosnak, hogy megbeszéljünk a lehetőségeket, és a pácienst sem úgy kezelik, mint egy bábut, akinek beleszólása sem lehet. Szerintem a rendes, első oltást is többen felvennék, ha normálisan tudnának egy orvossal konzultálni, akiben bíznak.
2021. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: de lehet hidd el, nem egy embert ismerek. Amúgy modernával jobban jarnál a delta miatt.

Vektorvakcinákkal mi a gondod? Vérrögképződés?

2021. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!