Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell covid teszt műtét elött?

Kell covid teszt műtét elött?

Figyelt kérdés
Be vagyok oltva.2 hét múlva lesz érszükület miatt műtétem.1 napot kell bent maradni. Csinálnak tesztet műtét elött?
2021. szept. 11. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de térítésmentes.
2021. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Igen és te fizeted.
2021. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oltottaknak az egészségügyi intézmény térítésmentesen végzi el a tesztet.
2021. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem július közepén műtöttek.

Magamnak kellett volna intézni tesztet, vagy zsebből, vagy pedig a kórháztól levetetni 2 nappal a műtét előtt...

Ez kb lehetetlen volt, mert műtétre is nagyon nehezen jutottam el, mindenhonnan el akartak zavarni, mondván, hogy nincs hely... Pedig soronkívüli beutalóval mentem.🤷‍♀️ Kartonozó nekem azt mondta majd az osztályon leveszik. Szóval az osztályon vették le betegfelvétel napján, nem én voltam az egyetlen aki ott vetette le. Kicsit parádéztak rajta, de amíg értékelődött a tesztem, addigra én már a szobámban ültem. A védettségiről szóló nagy szigor meg úgy nézett ki, hogy a párom úgy sétált be látogatni nélküle, mintha minden nap odajárna. Másik városban, másik kórházban szintén nem kérte a kutya se.

2021. szept. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Utolsó megkérdezhetem, hogy melyik kórház és hogy te be vagy e oltva?

2021. szept. 12. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok beoltva.

Székesfehérváron műtöttek

2021. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Engem is Fehérváron fognak.

Ma beszéltem telefonon az osztállyal. Nem csinálnak tesztet. Azt mondták ha bevagyok oltva nem kell teszt.

2021. szept. 13. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!