Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egész Közép-Európában trend a...

Egész Közép-Európában trend a magán egésszségügy "felerősödése"?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy itt (főleg Budapesten) az elmúlt 10-15 évben szinte megszaporodtak a magánegészségügyi intézmények. Úgy tűnik van rá igény (van aki megtudja fizetni) és aki teheti, az kevesebbet jár állami intézményekbe.


Arra volnék kíváncsi, hogy pl a lengyeleknél, szlovákoknál, románoknál stb is jellemző-e az a trend, hogy az állam megpróbál minél kisebb részt vállalni az egészségügyben és "átterelődik" a kereset-kínálat a magán egészségügybe?


Hogy látjátok?



2021. szept. 12. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem minden országban népszerű a magánegészségügy, ahol az állami ellátás szar. Csak vicces, hogy a semmire fizetem a tb-t, mert nem vagyok hajlandó államiba menni, annyi rossz tapasztalatom van.
2021. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!