Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarországon miért van két...

Magyarországon miért van két véglet: kitalálom táppénzre megyek és kiíratom magam/ beteg vagyok és könyörögni kell, hogy ellássanak?

Figyelt kérdés

Nálunk az van, hogy mit merészelsz odamenni, ha beteg vagy... Én 20 évesen majdnem elmentem, mert egy rohadt vérvételt nem tudtam rajta kiharcolni, meg pampogott, hogy nem vagyok beteg....

Csokiért meg kiírja valakit egy hétre, meg táppénzre is, ha például hazjön a barátja...


De ezt már rengetegszer hallottam, olvastam itt, hogy "kiíratom magam táppénzre", meg nincs munka, "elmegyek táppénzre".... Talán pont az ilyen mesterkedők miatt csinálják ki aki beteg, meg nem foglalkoznak vele, mert már azt haluzza az összes, hogy mindenki tuti lógni, igazolásért, meg táppénzes papírért megy... Nálam is azt hitte. Az az agyukig nem fér el, hogy valaki azért megy oda, mert ROSSZUL VAN, BETEG.


2021. szept. 12. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég provokatívnak tűnik a kérdésed, én nem tapasztaltam ilyet.

De válts orvost ha elégedetlen vagy a jelenlegivel.

2021. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi provokatív?


Másnak természetes, hogy "elmegyek táppénzre", mint ha az a világ legtermészetesebb dolga lenne, illetve "a munkáltató kiadta, hogy menjünk táppénzre, mert nincs munka"

2021. szept. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!