Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A facebookos véradó-riadóknak...

A facebookos véradó-riadóknak van értelme?

Figyelt kérdés
Rendszeres véradóként megszoktam nézni a vérkészletet az OVSZ honlapján és olyanokat látok, hogy több napra elegendő mindig a vérkészlet. A face-n meg látok olyat, hogy ilyen meg olyan vércsoportú véradókat keresnek sürgősen valami rendkivüli esethez.

2021. szept. 15. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ritka vercsoportokbol mindig keresnek, plane ha iranyitott veradas tortenik
2021. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te ezt hol láttad, de én most voltam szülni, sok vért vesztettem. Mondták, hogy kéne vér, akartak hozatni nekem de a vérellátó azt mondta előbb próbálkozzanak infúziókkal mert annyira kevés vér van, hogy ha nem eletbevágó, tehát nem vagyok közvetlen életveszélyben akkor nem adnak ki. Cukros meg ilyen olyan infúziókat kaptam mire egyáltalán fel tudtam állni és nem voltam ájulás közelben egyfolytában. Mondták, hogy más napig várnak de ha nem leszek jobban akkor mindenképp vissza szólnak nekik, hogy kell a vér, de végül több tasak infúzió után másnapra jobb volt a közérzetem, így nem is kaptam vért. A doki azt mondta nagyon kevés a véradó, inkább plazmát adni járnak az emberek mert ott fizetnek.
2021. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van
2021. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!