Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire faj a covid oltas?...

Mennyire faj a covid oltas? Nem merek elmenni. :D A heten megkaphatnam :O Ha megerzem a korhaz szagot, Mar "rosszul vagyok"

Figyelt kérdés
Koszi a valaszt!
2021. szept. 20. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én alig éreztem valamit.
2021. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én meg se éreztem. Nem mertem odanézni, akkor pillantottam csak oda, mikor valami matatást éreztem, kiderült, akkor már a ragtapaszt nyomta rá :D
2021. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is alig éreztem. Ne aggódj, néhány másodperc és megvan. Ha előfordult korábban olyan, hogy oltás vagy vérvétel előtt elszédültél vagy elájultál, azt úgyis jelezni kell előtte egy kérdőíven, de ezenfelül külön szólhatsz is és akkor jobban odafigyelnek rád. Én mindkét alkalommal nagyon kedves, empatikus orvosokkal/nővérekkel találkoztam, de ugyanezt hallottam másoktól is.
2021. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom a batorito sorokat. Azt mondtak izomba adjak. Azt is alig erezni, nem? :)
2021. szept. 20. 15:30
 5/23 A kérdező kommentje:
Voltam bent erdeklodni
2021. szept. 20. 15:31
 6/23 A kérdező kommentje:
Az izomba adast se erezni, nem? Nagyon koszonom a batoritast!
2021. szept. 20. 15:33
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
én is oltás parás vagyok, pfizert kaptam és szinte semmit nem éreztem belőle. Második oltásnál már nem paráztam rajta. Szinte alig érezni az oltásból valamit.
2021. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen, izomba adják. Nyugi, alig lehet érezni.
2021. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Szuper kedves és figyelmes volt mindenki az oltóponton. Nagyon hamar sorra kerültem... ha mész nem is lesz időd "izgulni", mert azonnal túl is leszel rajta. :) Az oltás pár pillanat volt, szinte meg se éreztem.
2021. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Magát a szúrást alig érzed, pici tűvel adják. Utána fáj a karod, főleg, ha emeled.
2021. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!