Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz a későbbiekben Magyaro...

Mi lesz a későbbiekben Magyarországon a covid oltásokkal?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk, jövőre már nem leszünk benne az uniós vakcinabeszerzésben, még az idén megkapjuk ami meg van rendelve és kész. Közben adják be a harmadik oltásokat, tehát a tartalék el fog fogyni. Na most, mi lesz azután? Hogyan fogunk utazni, hisz sok helyen már csak 9, vagy 12 hónapig fogadják el az embert védettnek az utolsó oltásától számítva. Kereskedelmi forgalomban pedig nem kaphatóak az oltóanyagok, hiába oltatnám magam újra, nincs rá lehetőség.
2021. okt. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Utazáshoz nem kell védettségi, elég egy friss pcr oda-vissza. Szerintem a világ összes pontjára. Ha oltás van akkor nem kell pcr talán, nem tudom, de így logikus.
2021. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék állandóan tesztekre járkálni, meg vagyonokat költeni erre. Iszonyú macera lenne.
2021. okt. 4. 15:13
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oltás mindig lesz, mert eleve erre alapozza a kormány az egész politikáját. Az, hogy hogyan és honnan szerzi be, azt majd ők megoldják, nem lesz gond ebből.
2021. okt. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy az elkezdett nemzeti vakcinagyárban akarnak kotyvasztani, és azt akarják majd beadni nekünk. De az is tuti olyan lesz, amit nem fogadnak majd el a világon sehol.
2021. okt. 5. 14:31
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Eddig sem érdekelt senkit, hogy melyik vakcinát hol fogadják el, most sem lesz másképp.
2021. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!