Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van Budapesten olcsó pszichiáter?

Van Budapesten olcsó pszichiáter?

Figyelt kérdés

Mindenhol 15-18 ezer / alkalmas árakat látok, a legolcsóbb is 10.000Ft ami 50 percért rengeteg pénz, én egész napos munkáért sem kapok ennyit. Szóval van itt olyan pszichiáter, akit valóban a segítő szándék vezérel és tudna vállalni?


(Ezek az árak amúgy elborzongatnak, miért nem tőzsdézni tanulnak ezek az emberek, vagy miért nem mentek inkább gazdasági területre, betegeket így kihasználni :( )


Az államiba meg 1 hónapnál is többett kell várni és kicsit sem foglalkoznak az emberrel, csak tönkre teszik őket.


Egy pszichológus ismerősöm a Thalassa pszichiátriára akart vitetni, csak oda sincs pénzem, mert minimum 1 hónapig be akarnak fektetni, és mivel egyedül vagyok és magamra számíthatok, nem tudom megtenni.



2021. okt. 3. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

A thalassa hazert nem kell fizetni. De van meg a tunderhegy es a sote 1 honapos sema terapias bennfekvose.


Amugy az, hogy te egy ora alatt nem keresel meg ennyit az nem a szakemberek hibaja hanem a tied. Nem tudom mit gondolsz..majd masokon fognak segiteni ingyen aztan majd megelnek a koszonombol? Aki fogad teged az minimum 6 evet tanult. Minimum. A konyvek nincsenek ingyen, a tanfolyamok sem, kulfoldi konferenciakhoz valo eljutasa sem ingyenes.


A pszichodelikus szerekkel torteno pszichoterapias kepzes ara masfel millio es ez a legolcsobb.


Sokat fogsz javulni ha nem masokat hibaztatsz a helyzeted miatt

2021. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kérdés következő, van aki tud reális magyar áron pszichiátert? Ha nem sebaj még egy ok hogy utáljam a rohadt embereket.
2021. okt. 3. 09:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem találsz pszichiátert... Érthető okokból senki sem fog ingyen dolgozni.

Nincs más opció azon kívül, hogy félreteszel valamennyi pénzt, vagy elmész állami ellátásba.

A pszichiáterek díja átlagban 15.000 Ft. Kötve hiszem, hogy találsz 10.000 Ft-nál olcsóbbat. Az adott szakember határozza meg, hogy mennyit ér az ideje, a tudása és a figyelme abban az 50-70 percben. Olcsóbban én sem vállalnék el senkit, valamiből neki is meg kell élnie.

2021. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

A mentos ismerosod nem a maganszektorban dolgozik. Az iskolaban dolgozo szakemberek sem milliokat keresnek, a bertabla alapjan kapjak a fizut. Kevered a dolgokat.


Barmilyen maganban dolgozo doktor vizsgalati dija 10 felett van boven. Ez egy tok realis penz. Ok nem fejeztek be a tanulmanyaikat az iskola utan. Folyamatosan mindennap kepzik magukat.


Megint csak masokat hibaztatsz.

2021. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Állami ellátásban teljesen ingyen is járhatsz pszichiáterhez és pszichológushoz is. Ambulánsan is el tudnak látni, de ha kell, be is feküdhetsz a kórházba. Én is mindig így voltam kezelve. Jobb megoldást sajnos nem tudok neked mondani. Jobbulást kívánok!
2021. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Államiba minden ismerőst tönkre tettek. Drogos földönfutóvá váltak, a leghamarabbi időpont amúgy is másfél hónapra van :/ nem tudnak folyamatosan kezelni sem ott mert annyi beteg van.
2021. okt. 3. 10:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Es mi miatt kell kezelni teged?
2021. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

8

Neked ez kérdés a válaszaiból itélve?!

2021. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as.

Hangulatingadozás, pánikrohamok, depresszív érzés és suicid hajlamom is van. Meg nem érzem magam jól, és azt érzem nem jutok egyről a kettőre. Viszont mivel ebben élek 4 éve nem kezdem valóban el is hinni. Előbb utóbb vagy magamnak vagy másoknak fogok ártani. Az sek segített hogy 4 év alatt csupa olyan embert vonzottam be, akik kihasználtak és átvertek, ma már nincsenek barátaim sem ebből kifolyólag. Szóval eléggé megutáltam mindent és mindenkit.

2021. okt. 3. 13:18
 10/14 A kérdező kommentje:

A pszichiátereket meg alapból anno is utáltam, mert ismertem kettőt is (nem kezeltek, nem is tudtak volna olyan pofátlan sokat kértek) és mindegyiknek X5-ös BMW-je volt, rohadt hatalmas háza és a nyomorult betegektől kértek el ennyit. Readasul mocskos mód ártottak is, mert a trükk az volt, hogy eleinte olcsón fogadták őket aztán a végén 18 ezres számlákat adtak. Gyógyszert is 5000Ft-ért írtak fel ha kellett, szerencsétlen nyomorult páciens meg kifizette a kedélyjavítóért az 5000Ft-ot azt utánna még meg is vehette a gyógyszertárban kb szintén ennyiért. Ha valami baja volt a betegnek akkor is csak pénzért segítettek SOS-be. De ahogy látom azóta az összes pszichiáter ezt csinálja…

Nem tudom Örülnének e fordított esetben, ha a mentő csak akkor indulna el, ha utalták a pénzt…

Alapvetően olyanok mentek régen orvosira akikben ott volt a segítő szándék, a medián viselkedés és hogy valami jót akartak tenni. Ehelyett tönkre lett téve az egész iparág és mocskos mód élősködnek. A betegeik jobb emberek mint ők akik kezelik…

Megértem ha valaki luxust akar magának, de könyörgöm, erre ott vannak a közgazdász iskolák, nyugodtan megtehetik, azzal is ártanak, de legalább nem a beteg embereknek.

2021. okt. 3. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!