Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudom bejelenteni a...

Silkgirl kérdése:

Hol tudom bejelenteni a háziorvosomat, mivel sosincs ott rendelési időben?

Figyelt kérdés
Ma kellet volna kikérnem a táppénzes papíromat 9-10:30 volt a rendelési ideje, oda mentem 9-re, de még 10 órakkor nem volt sehol.

2021. okt. 18. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes betegjogi képviselőnél , az orvosi rendelő várójában általában ott szokott lenni kírva a neve
2021. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiírva
2021. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzatnál. Nővér se volt? Kiírás se volt? Másik orvos se volt, aki tudna róla?
2021. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Önkormányzatnál kell ilyet bejelenteni. Persze az a kérdés, hogy ki volt-e írva, tervezetten vagy nem tervezetten maradt el, esetleg volt-e helyettesítő orvos.
2021. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az asszisztensnője ott volt, de ő se tudta megmondani mikor lesz ott a doktornő és ő nnem adhatja ki a papíromat mert nem írhatja alá helyette, de ez nem az első eset, hogy nincs ott rendelési időben.
2021. okt. 18. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg az asszisztensnőnek, hogy már feltalálták a mobiltelefont.

Ki nem állhatom az ilyen szélhámosokat. Egyszer-egyszer még csak-csak előfordulhat, hogy éppen hívják valahova, de akkor is az a minimum, hogy legalább a saját munkatársának szól, hogy az tudja terjeszteni az igét a váróban. Úgyhogy nyomd fel, sajnos nagyon kevesen teszik meg, pedig ez elég rendszeres máshol is.

2021. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lóg, akkor legalább a papírmunkát rábízhatná az asszisztensnőre.
2021. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!