Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos, névváltozás, ki...

Háziorvos, névváltozás, ki írja át a nevem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, házasságkötés miatt új nevem lett. Elinditottam az új okmányok intezeset de új TB kártyám meg nincs. A TB rendszerben már át van írva a nevem de a háziorvosi rendszerben meg nem. Ezt sem értem, hogy ez két külön rendszer? Hétfőn voltam a gyerekkel az orvosnal és kértem vegyen fel tappenzre, fel is vették viszont ott meg a régi nevem van. Azt mondta ha nincs új TAJ kártyám nem tudja atirni. Ez valóban így van? Így a könyvelő nem fogadja el a tappenzes papirt. Mit tudok tenni, ki írja át a nevemet? Köszönöm!

2021. okt. 19. 10:53
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Két különböző rendszer, igen. Nem értem, hogy most ez hogy van. A TAJ kártyád megvan a régi neveddel gondolom, személyid van új névvel, akkor nem értem mi a kérdés. Azonosítás megtörténhet így, átírni nevet meg átlehet, annak ehhez semmi köze, csak a doki problémázik ezen.
2021. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma megint megyek hozzá, akkor meg határozottabban megkerem, hogy írja át a nevem.
2021. okt. 20. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!