Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz az hogy az oltással...

Igaz az hogy az oltással szeretnék kiirtani az embereket?

Figyelt kérdés
Miert lehet olyan sok rosszat hallani az oltásról, ami állitólag jónak kell hogy lennie? Vérrögöt, szívizom gyulladást, trombózist, agyvérzés,meddőséget pár év múlva halált és társait lehet hallani mint mellékhatás . A munkahelyem sajnos megköveteli az oltást, de en ezek hallatán félek beadatni. Nektek mi a véleményetek?(22/L)

2021. nov. 5. 12:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem igaz
2021. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

"halált és társait"

Na, most végre kíváncsivá tettél. 😂 Kérlek, mesélj nekem bővebben "halál és társairól"!

2021. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltam , a halál is egy következménye lehet !?
2021. nov. 5. 13:07
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy marhaság. Az oltás megvéd attól, hogy komolyabb szövődményed legyen.
2021. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 hollófernyiges ***** válasza:
90%
Valóban, valamelyik ezek közül 1-90 éven belül szinte minden esetben bekövetkezik az oltás után.
2021. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Tény hogy haltak már meg az oltástól, főleg az AstraZeneca-tól , de nem ez a cél nyilván! Csak előfordulhat hogy néhány ember szervezete rosszul reagál rá.


Én ezért is nem merem magamnak beadatni, mert amilyen szerencsés vagyok, nekem pont lenne valami bajom tőle..

2021. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

És szerinted miért akarnák kapásból az orvosokat, és a pedagógusokat kiirtani? Ugyanis mindenhol ők lettek elsőként oltva.

A másik: a te gondolatod szerint azok maradnának életben, akik nem oltatnak. Mi abban a logika, hogy az engedelmesek nyírják ki, és a lázadó, engedetleneket hagyják életben?

Van egy Facebook csoport, Vakcinainfó - Az orvos válaszol. Javaslom, lépj be, van a közlemények közt néhány sokáig, azt olvasd el, illetve olvasd vissza mások kérdéseit.

2021. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Kinek és miért lenne érdeke szándékosan kiirtani az embereket? :D


Történnek sajnálatos esetek. Ahogy minden egyéb vakcinának vagy gyógyszernek, ezeknek az oltásoknak is lehetnek mellékhatásai.

Szoktál gyógyszert szedni? (Fogamzásgátló, algoflex, neocitran, akármi.) Azoknak is lehetnek mellékhatásai.

2021. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De akkor pl sok orvos , rendőr mentős, miért nem oltatja be magát? Pl Győrfi Pál is hangoztatja hogy milyen jo az oltás, de ő mégsincs beoltva(állitólag) ?
2021. nov. 5. 14:01
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy igaz. És a föld is lapos.
2021. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!