Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha hétvégén is dolgozok, de...

Ha hétvégén is dolgozok, de lebetegedtem, az orvosom meg visszamenőleg nem ad táppénzes papírt, akkor hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Esetleg próbálj bemenni az ügyeletre.
2021. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt ma kellett volna megtennem, de eléggé rosszul voltam hozzá, pláne, hogy a város másik felén van az orvosom, 1,5-2 órára... Ilyenkor tudok még tenni valamit?
2021. nov. 6. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom és többször is volt már ilyenem, hogy visszmenőleg 3 napot igazolhat táppénzre.
2021. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész az ügyeletre és azt a papírt viszed a háziorvoshoz akkor igazolja visszamenőleg a napjaid.
2021. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5 napot igazolhat visszafele, ha munkanap az 1. és nem mész el hozzá, értelemszerűen fel kell hívni helyette, ha hétvégén nem rendel, akkor hétfőn kell szólni vagy menni. Megtörtént?
2021. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!