Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha oltatlanként lebetegszem,...

Ha oltatlanként lebetegszem, akkor nem úgy látnak el, mintha oltott lennék ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 23:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Tehát ha lebetegednék így, Hogy nem vagyok beoltva és neadd isten komoly bajom lenne,

Akkor foglalkoznának velem?



Kérek mindenkit, mellőzzék a rossz indulatot, és a megkülönböztetést, rasszizmiust.

2021. nov. 9. 23:48
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
De igen, pont ugyanúgy. Az nem az eü. hibája, hogy oltottként sokkal kisebb eséllyel kerül valaki intenzív osztályra (vagy zsakba) covid miatt: egyszerűen ennyit számít az oltás. 100% védelmet semmi nem ad, de jelentősen javítja az esélyeket.
2021. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Sajnos Nem mindenki meri beoltatni magát, az egészségi állapota miatt
2021. nov. 9. 23:55
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ha nem vagy életveszélyben, lehet, nem fogadnak kórházban. A sok oltásellenes miatt most amúgy is túlterhelt az egészségügy. Az oltás kutyafüle a COVID-hoz képest, szinte mindenkinek javallt az oltás. Visszasírod az oltást, ha COVID-os leszel.
2021. nov. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Egyelőre ilyen szankcionálás nincs, maximum halasztható vizsgálatokra, kezelésekre nem tudsz menni védettségi nélkül. Van már ahol egyébként kifizettetik az ellátást az oltatlanokkal.
2021. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fognak ellátbi, csak nyilván nem örülnek, h van egy csomó oltás és egyikkel se oltatja be magát xy, ezért újra leterhelt az eü.
2021. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
#5 egészen pontosan hol és milyen ellátást fizettetnek ki az oltatlanokkal? Vagy a TB-re gondolsz ami oltott/oltatlan egyaránt fizet?
2021. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Szakadjatok már le a tb-ről. Az oltottak is fizetik, mégsem jutnak csak sürgős ellátásra az oltatlanok miatt, mert a súlyos covidosok nagy része bizony az oltatlanok közül való és megint leterhelik az eü-t! Németországban veuették be, hogy kifizettetik az ellátás költségét az oltatlan covidossal. Kivéve, ha tényleg nem kaphat oltást, nem pedig csak hisztizik. Itt is ezt kellene. Az extrém sportolóknak sem állja a tb. a sportbalesetüket.
2021. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
#8 Úgy érted hogy szakadjunk le, hogy nem kell tovább fizetnünk?
2021. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Nem. A tb-re való hivatkozással. Mert annyi becsület már nincs bennetek, hogy tagadjátok a vírust és/vagy annak súlyosságát, hisztiztek az oltás ellen, de azért ha baj van szaladtok a "gonosz" orvosokhoz, eü. dolgozókhoz és veritek a melleteket, hogy fizetitek. Döglődjetek otthon akkor, ez lenne a becsületes, mert pl. én, aki beoltottam magam, lassan másfél éve nem jutok el, egy nem súlyos problémának titulált állapottal, mert az eü leterhelt. Pedig ÉN IS FIZETEM!
2021. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!