Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek hogy ne ajuljak el?

Mit tegyek hogy ne ajuljak el?

Figyelt kérdés

Kórházban vagyok mert folyt az orrom vére majdnem egy fél órán keresztül és nagyon sok vért vesztettem.

Félek a tűtöl és akár hányszor meglátom elajulok.

Van egy szobatarsnom és neki is ha jönnek injekciót adni vagy valami meglátom a tűt elajulok. Vagy ha nekem kell valamit adjanak.



2021. nov. 15. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hiába magyarázzuk, mi akik nem félünk a tűtől, hogy nem ártalmas és nem is fájdalmas a tű.
2021. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ápolónak tanúltam, hidd el, hogy nekünk is fontos, hogy fájdalommentesen adjuk be a szurit, nekem pl. kész sikerélmény amikor kérdik, hogy mikor szúrom meg őket amikot már rég beadtam...
2021. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2

Az jó hogy ilyen ügyes tapasztalt ápoló vagy.

Viszont nem mindegyik ápoló vagy orvos ilyen empatikus.


Hat éves korom óta félek a tűtöl. Viszont volt egy év mikor elmúlt mert nem nagyon láttam tűt. Ebbe az évben viszont nagyon sok injekciót kaptam és volt egy jo pár nagyon nem kellemes élményem is vele ami vissza hozta ezt a félelmet.

2021. nov. 15. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van alattad ágy nem baj, hogy elájulszm
2021. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Általában felkelek és sétálok a szobában. Csak este ülök az ágyba vagy ha infúzión vagyok. Nem bírok napközben az ágyban ülni. Még vagyok szokva a folytonos mozgással.
2021. nov. 15. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!