Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik oltást kérted / kaptad?

Melyik oltást kérted / kaptad?

Figyelt kérdés
A kérdés csak azoknak szól akik beoltatták magukat. Gyalázó, fikázó, antivaxer-konteos hozzászólásokat nem kérek.

2021. nov. 24. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Astrazeneca
Janssen
Moderna
Pfizer
Sinopharm
Szputnyik
33 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
2 Pfizer, 1 Astra
2021. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
3 pfizer, jelenleg covid pozitív vagyok...
2021. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2. És hogy érzed magad?
2021. nov. 24. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Lázas voltam, száraz köhögés a mai napig.
2021. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én oltás előtt voltam covidos. Nem vagyok egy beteges alkat, de ilyen rosszul még életemben nem voltam. Láz, köhögés, iszonyat fejfájás és ízületi fájdalom, 2 napig a kötelező mosdókörökön kívül csak feküdtem.
2021. nov. 25. 08:16
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

En tavaly voltam covidos . Párom is.

Neki úgy 1,5 hét, nálam majdnem 3.

Neki a lázon (2 napig) köhögésen gyengeségen kívül más nem volt.

Nekem majdnem 40 fokos napokig, "lassított felvetelben " érzékeltem ahogy párom beszélt, erős köhögés, torokfájás nyelni is fájt, gyengeseg, étvágytalanság, légszomj, hideg levegő érzés legvetelkor, nem éreztem illatokat, a legrosszabb mégis az iszonyú semmire sem múló fejfájás volt, ami kb egy hétig tartott. Az időt számoltam mikor vehetem be a következő gyógyszert. Az orvos megelőzésként (tüdő)adott antibiotikumot.

Kb a második héten kezdtem jobban lenni. Volt étvágyam. De még nagyon hamar elfáradtam. Kb úgy tudjátok elkepzelni, hogy elmesz lezuhanyozni, és torolkozesnel már azt érzed hogy le kell ulnod.

Ami nagyon zavart, kb harmadik hét, hogy nem tudtam aludni. Mar nem fájt semmim, gyenge voltam még,

de sokkal jobban. Volt hogy sikerült 2-3 órát aludni, de leginkább 20-30 perceket aludtam egyben, aztán kínlódás, majd újra változó időtartamban (20 perc, 1 óra esetleg 2..aztan megint kínlódás órákig..mar majdnem bőgtem, annyira ki voltam ettől.

Nagyon ki voltam már fáradva. megbeszeltuk párommal hogy vissza a dokihoz, mert ezt így sokáig nem fogom bírni..de egyszer csak elmúlt úgy 1 hét után.


Azóta beoltattam magam. Moderna. Es ezt szeretném harmadiknak is, mert az orvosom nekem ezt javasolja.

Bajom nem lett tőle. Páromnak sem. Ellenanyagom van, sajnos páromnak nem sok.

2021. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

2 Sinopharm (direkt ezt akartam), a harmadikat jövő héten kapom, Pfizerre regisztráltam.

A férjem 2 Szputnyik után kapott Pfizert, barátnőim is vagy orosz+Pfizer vagy 3 Pfizer.


Senkinek semmi baja. 😊

2021. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Ugy látom a 76%-os lepontozonak nagyon nem tetszik valami. Kíváncsi lennék mi? Hogy beteg voltam, vagy hogy oltattam? Vagy egyszerűen csak automatikusan osztogatja a piros pontot ész értelem egyszóval agy nélkül?

Kivancsi lennek mi a baja? Szerintetek? 😉 az oltás?

Ennyire frusztrált lenne mert nem meri meglépni, amit mi igen? Vagy ennyire félt minket, ezért nem tetszik neki, hogy beadattuk?

Mivel hozzaszolni nem képes, csak hulyegyerek módon pipázgatni, gondolom túl sok értelem nem szorult belé. Foleg hogy a kérdező kifejezetten utalt rá, hogy nem az ilyeneknek szól a kérdés, de azért ő idejott gyorsan pipazni. Micsoda barom.

2021. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem is barom, szánalmas hülye. Ők hisztiznek hogy zaklatják őket az oltassal, közben meg ők zaklatják azokat akik beoltatták magukat. Hogy mi a f@sz köze van hozzá?!
2021. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
32%
Én Pfizer-t kaptam kettőt, nem kérdezett a dokim semmit csak beadta, de azt mondta csak ez van nekik mert ez a legjobb, és eddig akiknek beadták semmi bajuk nem volt, hiszek neki.
2021. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!