Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem hiszel, miért nem...

Ha nem hiszel, miért nem hiszel/félsz az oltástól/oltásoktól? Mi az ami számodra rövid/hosszú távon ijesztőbb, mint maga a betegség?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 17:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

7 10-re: igen, de másfelől én meg azt szoktam mondani, hogy lespiccelheted magad kullancs elleni spray-vel, de attól még nem mész meztelenül az erdőbe. Most kb. úgy érzem magam, hogy az a társadalmi nyomás, hogy ezt tegyem. Mert hát "ha oltott vagy, nincs félnivalód", azaz ha visszavonultan akarod átvészelni mondjuk ezt a hullámot, akkor egy besz*ri munkakerülő vagy. Szinte sajnálom, hogy van oltás, ami véd is meg nem is, mert ha nem lenne, a hagyományos járványvédelmi módszereket muszáj lenne alkalmazni.

Ne érts félre, nem akarok én "bezárni", korlátozni senkit, de most csak az élhet a szabadságával, aki bulizni akar, aki az egészségét akarja védeni, az nem hivatkozhat erre.

2021. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező! Rosszabb vagy, mint a JT-k. Nagyon gáz. Bár kíváncsi lennék arra hogy a "10000-ből 1" hozzászólásodnál, hogy honnan veszel te ilyen kijelentéseket? Álmodod? XD

Csak magadat fárasztod, fel kéne már lassan dolgozni, hogy nem mindenki gondolkozik úgy ahogyan te, máskülönben nem vagy több mint kegy kéretlen útszéli "hitterítő".

2021. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
*1000-ből és nézd el a többi helyesírási hibát. Azért ide annyira nem erőltetem meg magam... (előző voltam)
2021. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#12 Ez is egy velemeny, de nem kulonosebben izgat, mert semmi abszurdat nem irtam. Van akivel egyetertek dolgokban van akivel nem, de engem is meg lehet gyozni bizonyos dolgokban. Mivel semmi ervet/gondolatmenetet nem hoztal fel igy ez celtalan lenne mindkettonk reszerol.
2021. nov. 25. 21:00
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Ok, csak akkor ne állíts olyat, amiről neked sincsenek alátámasztott hiteles adataid. :(

Egyébként meg nem kell itt győzködni senkit. Aki eddig nem oltakozott, ezután sem fog. És nyomósabbak lesznek annál az érvei, hogy egy anonim gyakoris elmondta, hogy "szerinte"...

Teríteni a templomban kell, és akkor is csak annak, aki betér és vevő rá. Igen, ez is egy vélemény.

2021. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 Alátámasztott hiteles adatokat bárhol találsz, főleg angol nyelvű fórumokon. Mivel meg van adva egy bizonyos százalék a COVID fertőzés esetén, hogy mire mennyi esélyed lesz, hogy poszt covidként kialakul nálad, bár ez egyénenként változó, de nekem is például 3-4 éve influenza után egy olyan erős pánikérzet alakult ki 1-2 évig, hogy azt hittem beleőrülök, és ez csak egy influ volt tudod ilyen szövődménye. Na most ha ezt nézzük a COVID-nál ott is van nem 1-2 olyan ember, aki túlvészelte magát a betegséget, de utána kapott egy vérrögöt, egy mentális betegséget, szaglás/ízlés vesztést, stb stb... szóval nem azzal van a gond csak hogy hát majd én belehalok meg én leszek az az 1-2% halott, csak arról hogy levetíted az oltást ami nagyobb védelmet nyújt neked hogy abból tegyük fel 10000 beoltottból 1 hal konkrétan meg az oltásba kb ilyen százalékkal kell dolgozniuk mikor engedélyztetik, ha ennél több lenne szinte azonnal betiltanák ennek is nyugodtan utánanézhetsz, ha nem is 10000 pontosan, de valami 0,01% kell hogy legyen. Nem vagyok hittérítő, csak szimplán érdekelt ki mitől fél, mi jár a fejében ezzel kapcsolatban, és vagy kialakítunk egy beszélgetést, vagy nem. Egyébként meg tévesen hiszed, hogy aki eddig nem akarta ezután sem fogja. Baromi sok közelemben lévő ember volt olyan oltásellenes, hogy ő azt mondta soha, azóta a 80%-uk felvette belátta, hogy előbb, vagy utóbb muszáj lesz, és kész. Egyébként meg az én állításaim nem a "szerintemet" közvetítik ezeket én tudom, de amiben nem vagyok 100%-ig biztos azt kiemelem, hogy bár nem tudom biztosra, de majdnem biztos hogy úgy van. De azért mondom hiteles adatokat találsz az orvosi oldalakon, angol nyelvű portálokon stb sőt akár szakembert is megkérdezhetsz ha olyan helyen jársz senki nem fogja az antivaxer szférát isteníteni, mert tudják hogy na az lenne az orosz roulette.
2021. nov. 26. 07:16
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi nem olvasom el, mint már az előző kommentemben írtam: kíváncsi vagyok, hogy honnan veszed az 1000-ből 1 halhat meg az oltás következményeként véleményedet. Ennyiről írtam.
2021. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Az egészet csak egy paraszt vakitasnak gondolom. Felek-e a virustol? Kicsit. Félek-e az oltastol? Nem. De attol igen, hogy akik letrehoztak a vakcinákat nem vartak meg azt az idot amig kiderul van-e vagy lesz-e valami mellekhatasa.

Ahogy hatott a virus ellen mar adtak is az embereknek.

Az, hogy 1000bol 1 ember hal meg az oltas miatt egy hulyeseg😀 nekem nem 1 ismerosom halt meg utana hirtelen vagy kerult korhazba. De ezt senki nem fogja a szánkba rágni mert az oltas kell ugye. Meg a 3.oltás megallitja a 4.hullamot.

Az elso két oltasnal is ezt a szoveget nyomtak. Most is ez megy. Csak a sok hulye nem veszi eszre, hogy elet vegeig olthatod magad akkor sem fog eltunni a korona virus. 😀 Kivéve persze, ha olvassak azt a hírt miszerint jarvany időben NEM oltunk mert annál több mutáns lesz. Japán erre már rájött.. és érdekes módon kezd eltűnni / megszűnni a vírus.

Azt se felejtsük el, hogy az oltottak is FERTŐZNEK, ELKAPHATJÁK, BELEHALHATNAK! Nem sok ertelme van ha meg azt is megnezzuk, hogy 1-2 ev mulva annak a 3 oltasnak milyen hatasa lesz.

Inkabb halok meg COVID-ban oltas nelkul, mint az oltas okozta betegsegben.


Illetve, a gyerekeim sem fogjak megkapni az oltast. Hirtelen most, hogy lehet oltani a 5-11 eveseket nagyon sok lett a covidos gyerek. 🤔

NA MINDEGY.

Ez az én véleményem. Nem kérek litániát arról, hogy meg győzz az ellenkezőjéről!🙂

Szimplán fogadd el, hogy MINDENKINEK van SAJÁT véleménye, és valaki AKAR oltást valaki pedig NEM.

2021. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!