Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Johnson & Johnson védőoltás!...

Johnson & Johnson védőoltás! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy azok akik felvették ezt az oltást, milyen tüneteket tapasztaltak?

Köszönöm.


2021. nov. 27. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A férjem meg én is azt kaptuk, semmilyen tünetünk nem volt. Nekem még a karom se fájt utána, pedig nagyon mondogatták az ismerőseink, hogy az alap mindenkinél.

Annyit kérdeztem az orvostól, hogy érdemes e szedni aspirint protectet, merthogy más ismerősnek ezt tanácsolta az orvosa ezután az oltás után. Azt mondta ő is, hogy ártani nem árt, ha szedjük két hétig.

2021. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tényleg igaz a híresztelés, mely szerint az EU-ban csak akkor fogadják el a védettségi igazolványt, ha ebből is két adagot kapott az illető?
2021. nov. 27. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Ez ebben a formában biztosan nem igaz, mert én Németországban élek, egy adagot kaptam ebből a vakcinából (első covid oltásom volt ez, október végén), és elfogadják. Nem is hallottam, hogy ne lenne így.

Ausztriában kicsit macerásabb a helyzet, ott már be van vezetve, hogy hány hónap az oltás általi védettség lejárati ideje, és valami olyan szabályt hoztak, hogy talán jövőév januártól (lehet, hogy február? nem emlékszem) lejár annak, aki Johnson&Johnsont kapott, és ott kell újabb oltás az elismert védettséghez.

Viszont ugye unión belül sem elég (tudtommal) a magyar védettségi igazolvány, hanem ki kell kérni kormányablakból/ügyfélkapuból az EU-s oltási igazolást.

2021. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!