Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyászati segédeszköz...

Gyógyászati segédeszköz ideiglenes bérlésére hol van lehetőség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hol van lehetőség gyógyászati segédeszköz (pl. vérnyomásmérő, aktigráf, pulzoximéter) bérlésére?

Budapesti, vagy Budapest környéki hely érdekelne.



2021. dec. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Pulzoximétert már 2450 Ft-ért is hirdetnek. Csuklós vérnyomásmérő is van már 3000-ért (ha van). Az aktigráfot, gondolom, a klinika biztosítja a vizsgálat idejére.
2021. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat tudó, drága pulzoximéter kellene, jópár óráig tartó speciális mérésre, ezért lenne fontos a bérlés lehetősége.
2021. dec. 2. 16:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen kétezerötszázas eszközök meg közel sem pontosak, ha ugyan hajlandók egyáltalán jól működni és nem krepálnak be.
2021. dec. 2. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Én egyedül a csecsemőmérleg bérlési lehetőségéről tudok.

"Sokat tudó, drága pulzoximéter kellene, jópár óráig tartó speciális mérésre"

Na, ez az amit nem adnak bérbe.

Ha akkora a baj, hogy "jópár óráig tartó speciális mérésre" van szükség, ahhoz már korházi háttér kell.

Senki nem fogja neked vállalni, hogy a "bérelt" szerkezet hiteles információt ad, úgy hogy egy "megoldjuk okosba" felhasználó otthon a neten diagnosztizál.

2021. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne hozz helyettem döntést, ne jelents ki kategorikusan semmit, én egy kérdést tettem fel.
2021. dec. 2. 20:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy bárkinek diagnosztizálni kellene "neten keresztül", nem kell rólam olyat feltételezni, amit nem mondtam.
2021. dec. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!