Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek, ha áldozatul...

Ney Márta kérdése:

Mit tehetek, ha áldozatul estem egy táplálék kiegészítő hirdetésnek? Konkrétan A SenioGuard-ról van szó, m, melyről interneten olvastam.

Figyelt kérdés
Nyilván megnyomtam egy "érdekel" gombot, aztán el is feledkeztem róla. Egyszer csak jött egy csomag, mondtam is a postásnak h.nem rendeltem semmit, de ő mondta h. vegyem át, NEM KELL FIZETNI ÉRTE. Azóta eltelt sok hét, ma pedig kaptam egy számlát a NATURA PROTEKT Kft-től 130.ooo Ft-ról

#átverés #táplálékkiegészítő #Natura Protekt Kft #SenioGuard
2021. dec. 11. 17:09
A kérdező szavazást indított:
Beperelhetnek, ha nem utalom át a 130000 Ft-ot?
Tudok valamilyen hatóságnál panaszt tenni?
5 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Idősek, nyugdíjasok legyetek óvatosak!!!
2021. dec. 11. 17:11
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudták a címed?
2021. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A postásnak mit írtál alá? Van belőle példányod?


A számla nyilván kamuszámla, ha nem a nevedre szól / semmiféle adatod nem szerepel a számlán akkor ne is fizesd ki.


A cuccot meg ne használd fel, de őrizd meg, még jól jöhet egy vizsgálatnál!


Ha továbbra is háborgatnak, tegyél rendőrségi feljelentést!

2021. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Hát attól tartok nem csak egy gombot nyomtál meg, ha tudták hol laksz.

Olvasd vissza az oldalon lévő infókat (ezúttal figyelmesen!). Az ilyen konstrukciókba kell, hogy legyen valamiféle visszaküldési lehetőség. A cuccot meg fel se bontsd, mert használtan senki nem fogja visszavenni.


Ha van ügyfélszolgálatuk, akkor hívd fel őket (e-mail nem elég, ott úg simán lekoptatnak).


Rendőrséggel... háááát megróbálkozhatsz, de elég valószínű, hogy ők teljesen legálisan jártak el, max nem túl tisztességesen.

2021. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hülye voltam. Az biztos, hogy a termék árát nem láttam, egy doboz táplálékkiegészítőért nyilván nem fizetnék 130000 azaz százharmincezer Ft-ot.
2021. dec. 12. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd, pontosan hol rendelted?
2021. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!